| Fabrikant Onderdeelnummer | TLC274CD |
|---|---|
| Fabrikant | Texas Instruments |
| product categorie | Lineair - Versterkers - Instrumentatie, OP-versterkers, bufferversterker |
| beschikbare kwaliteit | 189570 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | IC OPAMP GP 2.2MHZ 14SOIC |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | TLC274CD.pdf |
| Onderdeel nummer | TLC274CD |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Versterker Type | General Purpose |
| Aantal circuits | 4 |
| Uitgangstype | - |
| Slew Rate | 5.3 V/µs |
| Krijg bandbreedte product | 2.2MHz |
| -3db bandbreedte | - |
| Current - Input Bias | 0.7pA |
| Voltage - Input Offset | 1.1mV |
| Huidige voorraad | 3.8mA |
| Stroom - Uitgang / kanaal | 30mA |
| Voltage - Supply, Single / Dual (±) | 3 V ~ 16 V, ±1.5 V ~ 8 V |
| Bedrijfstemperatuur | 0°C ~ 70°C |
| Montage type | Surface Mount |
| Pakket / koffer | 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Apparaatpakket leverancier | 14-SOIC |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | TLC274CD |
QY Componenten hebben de beste prijs voor TLC274CD, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen TLC274CD, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen TLC274CD, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Texas Instruments alle reeksen Lineair - Versterkers - Instrumentatie, OP-versterkers, bufferversterker componenten. U kunt ook andere delen kopen van Texas Instruments en Lineair - Versterkers - Instrumentatie, OP-versterkers, bufferversterker van ons. Zoals LM74610QDGKTQ1, TPS2115AIPWRQ1, TPS2413DR, TPS2419PWR, TPS2413PWR, TPS2410PWR, TPS2411PWR, LMK04832NKDT, CD74HCT4046AM96, CSD87334Q3DT MCP6032-E/SN, MCP6032-E/MS, TCA0372DP1G, TLC2254CDR, MCP607-I/SN, INA212AIDCKT, INA214AIRSWT, INA214BIDCKT, AD8029AKSZ-REEL7, AD8617ARMZ-REEL.
Kopen Texas Instruments TLC274CD bij ons, bespaar tijd en geld.