| Fabrikant Onderdeelnummer | TLC3702IP |
|---|---|
| Fabrikant | Texas Instruments |
| product categorie | Lineair - vergelijkers |
| beschikbare kwaliteit | 108920 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | IC VOLT COMPARATOR DUAL 8-DIP |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | TLC3702IP.pdf |
| Onderdeel nummer | TLC3702IP |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Type | General Purpose |
| Aantal elementen | 2 |
| Uitgangstype | CMOS, Push-Pull, TTL |
| Voltage - Supply, Single / Dual (±) | 3 V ~ 16 V |
| Voltage - Input Offset (Max) | 5mV @ 10V |
| Current - Input Bias (Max) | 5pA @ 5V |
| Stroom - Uitgang (Typ) | 20mA |
| Actueel - Quiescent (Max) | 65µA |
| CMRR, PSRR (Typ) | 84dB CMRR |
| Voortplantingsvertraging (max.) | 4.5µs |
| hysteresis | - |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C ~ 85°C |
| Pakket / koffer | 8-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Montage type | Through Hole |
| Apparaatpakket leverancier | 8-PDIP |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | TLC3702IP |
QY Componenten hebben de beste prijs voor TLC3702IP, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen TLC3702IP, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen TLC3702IP, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Texas Instruments alle reeksen Lineair - vergelijkers componenten. U kunt ook andere delen kopen van Texas Instruments en Lineair - vergelijkers van ons. Zoals TLE2426IDR, LM4120AIM5X-5.0/NOPB, LM4120AIM5X-3.0/NOPB, TL4051AIDCKR, TL4050A25QDBZR, TL4050A50IDCKR, TL4050A10IDCKR, TL4050A10QDBZR, TL4050A50QDBZR, TL4050A41QDBZR LM239DG, MAX9060EUK+T, MAX9061EUK+T, LM339PW, LM2901PW, MAX9027EBT+T, LM2903VDG, BU7231G-TR, LM339APW, LMC7221BIMX/NOPB.
Kopen Texas Instruments TLC3702IP bij ons, bespaar tijd en geld.