| Fabrikant Onderdeelnummer | TLC372MP |
|---|---|
| Fabrikant | Texas Instruments |
| product categorie | Lineair - vergelijkers |
| beschikbare kwaliteit | 174520 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | IC DIFF COMP DUAL 8-DIP |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | TLC372MP.pdf |
| Onderdeel nummer | TLC372MP |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Type | Differential |
| Aantal elementen | 2 |
| Uitgangstype | CMOS, MOS, Open-Drain, TTL |
| Voltage - Supply, Single / Dual (±) | 4 V ~ 16 V, ±2 V ~ 8 V |
| Voltage - Input Offset (Max) | 5mV @ 5V |
| Current - Input Bias (Max) | 5pA @ 5V |
| Stroom - Uitgang (Typ) | 20mA |
| Actueel - Quiescent (Max) | 400µA |
| CMRR, PSRR (Typ) | - |
| Voortplantingsvertraging (max.) | - |
| hysteresis | - |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 125°C |
| Pakket / koffer | 8-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Montage type | Through Hole |
| Apparaatpakket leverancier | 8-PDIP |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | TLC372MP |
QY Componenten hebben de beste prijs voor TLC372MP, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen TLC372MP, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen TLC372MP, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Texas Instruments alle reeksen Lineair - vergelijkers componenten. U kunt ook andere delen kopen van Texas Instruments en Lineair - vergelijkers van ons. Zoals LMK03000ISQ/NOPB, LMK03001CISQ/NOPB, CDCV855PWR, LMX2487SQ/NOPB, CDCS502PW, CDCVF2505D, CDCV855IPW, CDCEL913PW, CDCE913PW, CDCVF25081PW MAX9031AUK+T, MAX9031AXK+T, TLC3702CPWR, TLV3691IDPFR, ADCMP350YKSZ-REEL7, MAX9064EUK+T, TLV1701AIDBVR, TLV3691IDCKR, TLV1701AIDCKR, LM319MX/NOPB.
Kopen Texas Instruments TLC372MP bij ons, bespaar tijd en geld.