| Fabrikant Onderdeelnummer | TLC393CPWR |
|---|---|
| Fabrikant | Texas Instruments |
| product categorie | Lineair - vergelijkers |
| beschikbare kwaliteit | 131700 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | IC VOLT COMPARATOR DUAL 8-TSSOP |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | TLC393CPWR.pdf |
| Onderdeel nummer | TLC393CPWR |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Type | General Purpose |
| Aantal elementen | 2 |
| Uitgangstype | MOS, Open-Drain |
| Voltage - Supply, Single / Dual (±) | 3 V ~ 16 V |
| Voltage - Input Offset (Max) | 5mV @ 10V |
| Current - Input Bias (Max) | 5pA @ 5V |
| Stroom - Uitgang (Typ) | 20mA |
| Actueel - Quiescent (Max) | 40µA |
| CMRR, PSRR (Typ) | 84dB CMRR |
| Voortplantingsvertraging (max.) | 4.5µs |
| hysteresis | - |
| Bedrijfstemperatuur | 0°C ~ 70°C |
| Pakket / koffer | 8-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Montage type | Surface Mount |
| Apparaatpakket leverancier | 8-TSSOP |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | TLC393CPWR |
QY Componenten hebben de beste prijs voor TLC393CPWR, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen TLC393CPWR, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen TLC393CPWR, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Texas Instruments alle reeksen Lineair - vergelijkers componenten. U kunt ook andere delen kopen van Texas Instruments en Lineair - vergelijkers van ons. Zoals LMX2352SLBX, LMX2353SLBX, LMX2354SLBX/NOPB, TPS2090DG4, TPS2091DG4, TPS2092DG4, TPS2051DR, TPS2051ADG4, TPS2085DR, TPS2085DRG4 MAX971CSA+, MAX971ESA+, MAX907CPA+, MAX516BCNG+, MAX923CUA+, MAX942CPA+, LMC6762AIM, LTC1040CN#PBF, TLV3404IPW, LTC1442CN8#PBF.
Kopen Texas Instruments TLC393CPWR bij ons, bespaar tijd en geld.