| Fabrikant Onderdeelnummer | TLE2021CD |
|---|---|
| Fabrikant | Texas Instruments |
| product categorie | Lineair - Versterkers - Instrumentatie, OP-versterkers, bufferversterker |
| beschikbare kwaliteit | 80910 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | IC OPAMP GP 2MHZ 8SOIC |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | TLE2021CD.pdf |
| Onderdeel nummer | TLE2021CD |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Versterker Type | General Purpose |
| Aantal circuits | 1 |
| Uitgangstype | - |
| Slew Rate | 0.65 V/µs |
| Krijg bandbreedte product | 2MHz |
| -3db bandbreedte | - |
| Current - Input Bias | 25nA |
| Voltage - Input Offset | 150µV |
| Huidige voorraad | 240µA |
| Stroom - Uitgang / kanaal | 20mA |
| Voltage - Supply, Single / Dual (±) | 4 V ~ 40 V, ±2 V ~ 20 V |
| Bedrijfstemperatuur | 0°C ~ 70°C |
| Montage type | Surface Mount |
| Pakket / koffer | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Apparaatpakket leverancier | 8-SOIC |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | TLE2021CD |
QY Componenten hebben de beste prijs voor TLE2021CD, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen TLE2021CD, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen TLE2021CD, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Texas Instruments alle reeksen Lineair - Versterkers - Instrumentatie, OP-versterkers, bufferversterker componenten. U kunt ook andere delen kopen van Texas Instruments en Lineair - Versterkers - Instrumentatie, OP-versterkers, bufferversterker van ons. Zoals LM5111-1MY, LM5111-2MY, LM5111-3MY, LM5112MY, LM5112MYX, LM5100AM, LM5111-3M, LM2722MX, LM2724AMX, LM5100MX OPA2377AIDGKR, OPA1688IDRGR, LMC6061AIMX/NOPB, LMV982MM/NOPB, LMV932MM/NOPB, LMV791MK/NOPB, LME49726MY/NOPB, LM741CN/NOPB, LMC6035IMM/NOPB, OPA314AIDCKT.
Kopen Texas Instruments TLE2021CD bij ons, bespaar tijd en geld.