| Fabrikant Onderdeelnummer | TLE2022AMDR |
|---|---|
| Fabrikant | Texas Instruments |
| product categorie | Lineair - Versterkers - Instrumentatie, OP-versterkers, bufferversterker |
| beschikbare kwaliteit | 162330 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | IC OPAMP GP 2.8MHZ 8SOIC |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | TLE2022AMDR.pdf |
| Onderdeel nummer | TLE2022AMDR |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Versterker Type | General Purpose |
| Aantal circuits | 2 |
| Uitgangstype | - |
| Slew Rate | 0.65 V/µs |
| Krijg bandbreedte product | 1.7MHz |
| -3db bandbreedte | - |
| Current - Input Bias | 33nA |
| Voltage - Input Offset | 120µV |
| Huidige voorraad | 550µA |
| Stroom - Uitgang / kanaal | 30mA |
| Voltage - Supply, Single / Dual (±) | 4 V ~ 40 V, ±2 V ~ 20 V |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 125°C |
| Montage type | Surface Mount |
| Pakket / koffer | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Apparaatpakket leverancier | 8-SOIC |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | TLE2022AMDR |
QY Componenten hebben de beste prijs voor TLE2022AMDR, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen TLE2022AMDR, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen TLE2022AMDR, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Texas Instruments alle reeksen Lineair - Versterkers - Instrumentatie, OP-versterkers, bufferversterker componenten. U kunt ook andere delen kopen van Texas Instruments en Lineair - Versterkers - Instrumentatie, OP-versterkers, bufferversterker van ons. Zoals ADS62P44IRGCT, ADS5282IRGCT, ADS5281IPFP, ADC3443IRTQ25, ADS5444MPFPEP, ADC3424IRTQ25, ADS5541IPAP, ADS6445IRGCT, ADC3444IRTQ25, ADC34J45IRGZ25 LT6411CUD#PBF, AD8139ARDZ-REEL, OP193FSZ, TLE2144CDW, OPA842ID, LT6119HMS-1#PBF, LT1638CDD#PBF, LT6002IGN#PBF, OPA452FAKTWT, AD8131ARZ.
Kopen Texas Instruments TLE2022AMDR bij ons, bespaar tijd en geld.