| Fabrikant Onderdeelnummer | TLE2027MDREP |
|---|---|
| Fabrikant | Texas Instruments |
| product categorie | Lineair - Versterkers - Instrumentatie, OP-versterkers, bufferversterker |
| beschikbare kwaliteit | 12100 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | IC OPAMP GP 13MHZ 8SOIC |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | TLE2027MDREP.pdf |
| Onderdeel nummer | TLE2027MDREP |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Versterker Type | General Purpose |
| Aantal circuits | 1 |
| Uitgangstype | - |
| Slew Rate | 2.8 V/µs |
| Krijg bandbreedte product | 13MHz |
| -3db bandbreedte | - |
| Current - Input Bias | 15nA |
| Voltage - Input Offset | 20µV |
| Huidige voorraad | 3.8mA |
| Stroom - Uitgang / kanaal | 50mA |
| Voltage - Supply, Single / Dual (±) | 8 V ~ 38 V, ±4 V ~ 19 V |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 125°C |
| Montage type | Surface Mount |
| Pakket / koffer | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Apparaatpakket leverancier | 8-SOIC |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | TLE2027MDREP |
QY Componenten hebben de beste prijs voor TLE2027MDREP, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen TLE2027MDREP, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen TLE2027MDREP, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Texas Instruments alle reeksen Lineair - Versterkers - Instrumentatie, OP-versterkers, bufferversterker componenten. U kunt ook andere delen kopen van Texas Instruments en Lineair - Versterkers - Instrumentatie, OP-versterkers, bufferversterker van ons. Zoals CSD19531Q5A, CSD16321Q5, CSD25404Q3T, CSD17311Q5, CSD18509Q5B, CSD17570Q5B, CSD18502Q5B, TPS1H200AQDGNRQ1, CSD16556Q5B, CSD18540Q5B LT6237CMS8#PBF, LT1672IS8#PBF, LT1494IN8#PBF, LMC6492AEM/NOPB, AD8276BRZ, LT1490CN8#PBF, OP37GPZ, OP97FPZ, LT1638CN8#PBF, AD8045ARDZ.
Kopen Texas Instruments TLE2027MDREP bij ons, bespaar tijd en geld.