| Fabrikant Onderdeelnummer | TLE2062IP |
|---|---|
| Fabrikant | Texas Instruments |
| product categorie | Lineair - Versterkers - Instrumentatie, OP-versterkers, bufferversterker |
| beschikbare kwaliteit | 153940 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | IC OPAMP JFET 2MHZ 8DIP |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | TLE2062IP.pdf |
| Onderdeel nummer | TLE2062IP |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Versterker Type | J-FET |
| Aantal circuits | 2 |
| Uitgangstype | - |
| Slew Rate | 3.4 V/µs |
| Krijg bandbreedte product | 2MHz |
| -3db bandbreedte | - |
| Current - Input Bias | 4pA |
| Voltage - Input Offset | 900µV |
| Huidige voorraad | 625µA |
| Stroom - Uitgang / kanaal | 80mA |
| Voltage - Supply, Single / Dual (±) | 7 V ~ 36 V, ±3.5 V ~ 18 V |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C ~ 85°C |
| Montage type | Through Hole |
| Pakket / koffer | 8-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Apparaatpakket leverancier | 8-PDIP |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | TLE2062IP |
QY Componenten hebben de beste prijs voor TLE2062IP, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen TLE2062IP, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen TLE2062IP, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Texas Instruments alle reeksen Lineair - Versterkers - Instrumentatie, OP-versterkers, bufferversterker componenten. U kunt ook andere delen kopen van Texas Instruments en Lineair - Versterkers - Instrumentatie, OP-versterkers, bufferversterker van ons. Zoals LMK01010ISQ/NOPB, LMK01020ISQ/NOPB, CDCLVP110VFG4, DRV3201QPAPRQ1, UC3637DWTR, DRV3205QPHPRQ1, DRV8842MPWPREP, DRV8809PAP, UCC3626PW, DRV8808DCAR MAX9611AUB+, AD8512ARMZ-REEL, AD8512ARZ-REEL, LM6172IMX/NOPB, LM6134BIMX/NOPB, LMP2021MFE/NOPB, OPA2134UA/2K5, OPA350EA/250, OPA192IDGKT, LTC6101BHS5#TRMPBF.
Kopen Texas Instruments TLE2062IP bij ons, bespaar tijd en geld.