| Fabrikant Onderdeelnummer | TLE2072IP |
|---|---|
| Fabrikant | Texas Instruments |
| product categorie | Lineair - Versterkers - Instrumentatie, OP-versterkers, bufferversterker |
| beschikbare kwaliteit | 38640 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | IC OPAMP JFET 10MHZ 8DIP |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | TLE2072IP.pdf |
| Onderdeel nummer | TLE2072IP |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Versterker Type | J-FET |
| Aantal circuits | 2 |
| Uitgangstype | - |
| Slew Rate | 45 V/µs |
| Krijg bandbreedte product | 10MHz |
| -3db bandbreedte | - |
| Current - Input Bias | 20pA |
| Voltage - Input Offset | 1.1mV |
| Huidige voorraad | 3.1mA |
| Stroom - Uitgang / kanaal | 48mA |
| Voltage - Supply, Single / Dual (±) | 4.5 V ~ 38 V, ±2.25 V ~ 19 V |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C ~ 85°C |
| Montage type | Through Hole |
| Pakket / koffer | 8-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Apparaatpakket leverancier | 8-PDIP |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | TLE2072IP |
QY Componenten hebben de beste prijs voor TLE2072IP, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen TLE2072IP, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen TLE2072IP, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Texas Instruments alle reeksen Lineair - Versterkers - Instrumentatie, OP-versterkers, bufferversterker componenten. U kunt ook andere delen kopen van Texas Instruments en Lineair - Versterkers - Instrumentatie, OP-versterkers, bufferversterker van ons. Zoals TLV431BQDBZR, LM4040CIM3X-2.5/NOPB, LMV431BCM5X/NOPB, LM4040C30IDCKR, TL431CD, LM431CCM3/NOPB, LM4041CIM7-1.2/NOPB, LM4040D30QDBZR, LM4040CIM3-3.0/NOPB, LM4040CIM3-8.2/NOPB OPA694IDBVT, AD8051ARZ, TLC2274AID, MAX4378FAUD+, OP193FSZ-REEL7, AD8629WARZ-R7, OPA2196ID, CA3130EZ, CA3130MZ, THS4551IRUNT.
Kopen Texas Instruments TLE2072IP bij ons, bespaar tijd en geld.