| Fabrikant Onderdeelnummer | TLE2074CDWR |
|---|---|
| Fabrikant | Texas Instruments |
| product categorie | Lineair - Versterkers - Instrumentatie, OP-versterkers, bufferversterker |
| beschikbare kwaliteit | 60360 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | IC OPAMP JFET 10MHZ 16SOIC |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | TLE2074CDWR.pdf |
| Onderdeel nummer | TLE2074CDWR |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Versterker Type | J-FET |
| Aantal circuits | 4 |
| Uitgangstype | - |
| Slew Rate | 45 V/µs |
| Krijg bandbreedte product | 10MHz |
| -3db bandbreedte | - |
| Current - Input Bias | 25pA |
| Voltage - Input Offset | 1.6mV |
| Huidige voorraad | 6.5mA |
| Stroom - Uitgang / kanaal | 48mA |
| Voltage - Supply, Single / Dual (±) | 4.5 V ~ 38 V, ±2.25 V ~ 19 V |
| Bedrijfstemperatuur | 0°C ~ 70°C |
| Montage type | Surface Mount |
| Pakket / koffer | 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Apparaatpakket leverancier | 16-SOIC |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | TLE2074CDWR |
QY Componenten hebben de beste prijs voor TLE2074CDWR, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen TLE2074CDWR, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen TLE2074CDWR, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Texas Instruments alle reeksen Lineair - Versterkers - Instrumentatie, OP-versterkers, bufferversterker componenten. U kunt ook andere delen kopen van Texas Instruments en Lineair - Versterkers - Instrumentatie, OP-versterkers, bufferversterker van ons. Zoals UCC28070APWR, UCC28513DWR, UCC28514DWR, UCC28511DWR, UCC28070DWR, UCC28070PWR, UC2854BDWTR, UC2853N, UCC28528DW, UCC28521DW AD8676ARZ-REEL, AD623ARMZ-REEL, LT6221CS8#TRPBF, AD8615AUJZ-R2, LMH6640MF/NOPB, LTC6087HMS8#PBF, ADA4841-1YRZ-R7, INA326EA/2K5, THS4522IPWR, LT1990ACS8#TRPBF.
Kopen Texas Instruments TLE2074CDWR bij ons, bespaar tijd en geld.