| Fabrikant Onderdeelnummer | TLE2081CD |
|---|---|
| Fabrikant | Texas Instruments |
| product categorie | Lineair - Versterkers - Instrumentatie, OP-versterkers, bufferversterker |
| beschikbare kwaliteit | 188370 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | IC OPAMP JFET 10MHZ 8SOIC |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | TLE2081CD.pdf |
| Onderdeel nummer | TLE2081CD |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Versterker Type | J-FET |
| Aantal circuits | 1 |
| Uitgangstype | - |
| Slew Rate | 45 V/µs |
| Krijg bandbreedte product | 10MHz |
| -3db bandbreedte | - |
| Current - Input Bias | 20pA |
| Voltage - Input Offset | 490µV |
| Huidige voorraad | 1.7mA |
| Stroom - Uitgang / kanaal | 48mA |
| Voltage - Supply, Single / Dual (±) | 4.5 V ~ 38 V, ±2.25 V ~ 19 V |
| Bedrijfstemperatuur | 0°C ~ 70°C |
| Montage type | Surface Mount |
| Pakket / koffer | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Apparaatpakket leverancier | 8-SOIC |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | TLE2081CD |
QY Componenten hebben de beste prijs voor TLE2081CD, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen TLE2081CD, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen TLE2081CD, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Texas Instruments alle reeksen Lineair - Versterkers - Instrumentatie, OP-versterkers, bufferversterker componenten. U kunt ook andere delen kopen van Texas Instruments en Lineair - Versterkers - Instrumentatie, OP-versterkers, bufferversterker van ons. Zoals TPD4E1B06DCKR, TPD2E001DRLR, TPD2E009DBZR, TPD2EUSB30ADRTR, TPD2E009DRTR, TPD2E001DZDR, TPD2E2U06QDBZRQ1, TPD4E001DBVR, TPD4E001DCKR, TPD4E05U06DQAR LF347D, TLV2461CDBVR, TLV2381IDR, LPV811DBVR, TL082CP, NJM2068D, OPA180IDBVR, MCP6042-I/MS, MCP6282-E/SN, TLV172IDCKT.
Kopen Texas Instruments TLE2081CD bij ons, bespaar tijd en geld.