| Fabrikant Onderdeelnummer | TLE2082ID |
|---|---|
| Fabrikant | Texas Instruments |
| product categorie | Lineair - Versterkers - Instrumentatie, OP-versterkers, bufferversterker |
| beschikbare kwaliteit | 35570 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | IC OPAMP JFET 10MHZ 8SOIC |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | TLE2082ID.pdf |
| Onderdeel nummer | TLE2082ID |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Versterker Type | J-FET |
| Aantal circuits | 2 |
| Uitgangstype | - |
| Slew Rate | 45 V/µs |
| Krijg bandbreedte product | 10MHz |
| -3db bandbreedte | - |
| Current - Input Bias | 20pA |
| Voltage - Input Offset | 1.1mV |
| Huidige voorraad | 3.1mA |
| Stroom - Uitgang / kanaal | 48mA |
| Voltage - Supply, Single / Dual (±) | 4.5 V ~ 38 V, ±2.25 V ~ 19 V |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C ~ 85°C |
| Montage type | Surface Mount |
| Pakket / koffer | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Apparaatpakket leverancier | 8-SOIC |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | TLE2082ID |
QY Componenten hebben de beste prijs voor TLE2082ID, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen TLE2082ID, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen TLE2082ID, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Texas Instruments alle reeksen Lineair - Versterkers - Instrumentatie, OP-versterkers, bufferversterker componenten. U kunt ook andere delen kopen van Texas Instruments en Lineair - Versterkers - Instrumentatie, OP-versterkers, bufferversterker van ons. Zoals TPS3837J25QDBVRQ1, TPS3837K33QDBVRQ1, TPS3824-30QDBVRQ1, TPS3828-50QDBVRQ1, TPS3824-25QDBVRQ1, TPS3836E18QDBVRQ1, TPS3836H30QDBVRQ1, TPS3838L30QDBVRQ1, ADS8320SHKQ, TLC0831CP LT1816CS8#PBF, LPC662IM/NOPB, OPA1664AIPW, ISL28227FBZ-T7A, TLE2142IP, TLV2254IN, AD8619ARZ, MAX409BCSA+, TLV2402CDGK, AD8619ARUZ.
Kopen Texas Instruments TLE2082ID bij ons, bespaar tijd en geld.