| Fabrikant Onderdeelnummer | TLE2142ACD |
|---|---|
| Fabrikant | Texas Instruments |
| product categorie | Lineair - Versterkers - Instrumentatie, OP-versterkers, bufferversterker |
| beschikbare kwaliteit | 104730 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | IC OPAMP GP 5.9MHZ 8SOIC |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | TLE2142ACD.pdf |
| Onderdeel nummer | TLE2142ACD |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Versterker Type | General Purpose |
| Aantal circuits | 2 |
| Uitgangstype | - |
| Slew Rate | 45 V/µs |
| Krijg bandbreedte product | 5.9MHz |
| -3db bandbreedte | - |
| Current - Input Bias | 700nA |
| Voltage - Input Offset | 275µV |
| Huidige voorraad | 6.9mA |
| Stroom - Uitgang / kanaal | 50mA |
| Voltage - Supply, Single / Dual (±) | 4 V ~ 44 V, ±2 V ~ 22 V |
| Bedrijfstemperatuur | 0°C ~ 70°C |
| Montage type | Surface Mount |
| Pakket / koffer | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Apparaatpakket leverancier | 8-SOIC |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | TLE2142ACD |
QY Componenten hebben de beste prijs voor TLE2142ACD, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen TLE2142ACD, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen TLE2142ACD, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Texas Instruments alle reeksen Lineair - Versterkers - Instrumentatie, OP-versterkers, bufferversterker componenten. U kunt ook andere delen kopen van Texas Instruments en Lineair - Versterkers - Instrumentatie, OP-versterkers, bufferversterker van ons. Zoals UCC3958DP-1, UCC3911DP-2, UCC3911DP-1, UCC3911DP-3, UCC3911DP-4, UCC3952PW-4, UCC3952DP-1, UCC3952PW-3, UCC3952PW-2, UCC3952PW-1 TLC2264AIPWR, OPA836IDBVR, OPA2197IDR, MCP6L94T-E/SL, OPA171AIDRLT, AD8051ARTZ-REEL, MAX4040EUK+T, LT6000IDCB#TRMPBF, MCP6044T-I/ST, OPA322AIDBVT.
Kopen Texas Instruments TLE2142ACD bij ons, bespaar tijd en geld.