| Fabrikant Onderdeelnummer | TLE2142CD |
|---|---|
| Fabrikant | Texas Instruments |
| product categorie | Lineair - Versterkers - Instrumentatie, OP-versterkers, bufferversterker |
| beschikbare kwaliteit | 166620 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | IC OPAMP GP 5.9MHZ 8SOIC |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | TLE2142CD.pdf |
| Onderdeel nummer | TLE2142CD |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Versterker Type | General Purpose |
| Aantal circuits | 2 |
| Uitgangstype | - |
| Slew Rate | 45 V/µs |
| Krijg bandbreedte product | 5.9MHz |
| -3db bandbreedte | - |
| Current - Input Bias | 700nA |
| Voltage - Input Offset | 290µV |
| Huidige voorraad | 6.9mA |
| Stroom - Uitgang / kanaal | 50mA |
| Voltage - Supply, Single / Dual (±) | 4 V ~ 44 V, ±2 V ~ 22 V |
| Bedrijfstemperatuur | 0°C ~ 70°C |
| Montage type | Surface Mount |
| Pakket / koffer | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Apparaatpakket leverancier | 8-SOIC |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | TLE2142CD |
QY Componenten hebben de beste prijs voor TLE2142CD, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen TLE2142CD, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen TLE2142CD, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Texas Instruments alle reeksen Lineair - Versterkers - Instrumentatie, OP-versterkers, bufferversterker componenten. U kunt ook andere delen kopen van Texas Instruments en Lineair - Versterkers - Instrumentatie, OP-versterkers, bufferversterker van ons. Zoals TPS92074D, TLC59284DBQ, LP5569ARTWR, LM3410XMFX/NOPB, LM3410YMFX/NOPB, LM3410XSDX/NOPB, LM3410YSDX/NOPB, LM3410XMYX/NOPB, LM3410YMYX/NOPB, LM3450MTX/NOPB LT1218CS8#PBF, OP497GSZ, AD8221BRZ, OPA2228U, OPA2227U, AD8620ARZ-REEL7, AD8625ARZ, THS3095DDA, LM158J, OP470GSZ.
Kopen Texas Instruments TLE2142CD bij ons, bespaar tijd en geld.