| Fabrikant Onderdeelnummer | TLE2425ILP |
|---|---|
| Fabrikant | Texas Instruments |
| product categorie | PMIC - Spanningsreferentie |
| beschikbare kwaliteit | 150880 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | IC VREF GND REF 2.5V TO92-3 |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | TLE2425ILP.pdf |
| Onderdeel nummer | TLE2425ILP |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Referentietype | Ground Reference (Virtual) |
| Uitgangstype | Fixed |
| Voltage - Uitgang (min / vast) | 2.5V |
| Voltage - Uitgang (Max) | - |
| Huidige uitgang | 20mA |
| Tolerantie | ±0.8% |
| Temperatuurcoëfficiënt | 20ppm/°C Typical |
| Ruis - 0,1 Hz tot 10 Hz | - |
| Ruis - 10 Hz tot 10 kHz | 100µVrms |
| Voltage - Input | 4 V ~ 40 V |
| Huidige voorraad | - |
| Stroom - kathode | - |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Montage type | Through Hole |
| Pakket / koffer | TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA) |
| Apparaatpakket leverancier | TO-92-3 |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | TLE2425ILP |
QY Componenten hebben de beste prijs voor TLE2425ILP, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen TLE2425ILP, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen TLE2425ILP, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Texas Instruments alle reeksen PMIC - Spanningsreferentie componenten. U kunt ook andere delen kopen van Texas Instruments en PMIC - Spanningsreferentie van ons. Zoals LMK04208NKDT, LMK03318RHST, LMK04808BISQE/NOPB, CSD87588NT, CSD87350Q5D, CSD87353Q5D, CSD88584Q5DCT, LMK04803BISQE/NOPB, LMX2492RTWT, CDCM7005RGZT TL431BQDBZT, LM431AIZ/NOPB, REF3025AIDBZRG4, MCP1541T-I/TT, MCP1501T-10E/CHY, MCP1501T-18E/CHY, MCP1501T-30E/CHY, LT1009CLPR, LM385BZ-2.5G, LM385BZ-1.2G.
Kopen Texas Instruments TLE2425ILP bij ons, bespaar tijd en geld.