| Fabrikant Onderdeelnummer | TLE4906H |
|---|---|
| Fabrikant | Infineon Technologies |
| product categorie | Magnetische sensoren - schakelaars (vaste toestand) |
| beschikbare kwaliteit | 186940 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | MAGNETIC SWITCH UNIPOLAR SC59 |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | TLE4906H.pdf |
| Onderdeel nummer | TLE4906H |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Obsolete |
| Functie | Unipolar Switch |
| Technologie | Hall Effect |
| Polarisatie | South Pole |
| Detectie bereik | 13.5mT Trip, 5mT Release |
| Test conditie | 25°C |
| Voltage - Levering | 2.7 V ~ 18 V |
| Huidige - Levering (Max) | 6mA |
| Stroom - Uitgang (Max) | 20mA |
| Uitgangstype | Open Collector |
| Kenmerken | Temperature Compensated |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| Pakket / koffer | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| Apparaatpakket leverancier | SC-59 |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | TLE4906H |
QY Componenten hebben de beste prijs voor TLE4906H, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen TLE4906H, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen TLE4906H, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Infineon Technologies alle reeksen Magnetische sensoren - schakelaars (vaste toestand) componenten. U kunt ook andere delen kopen van Infineon Technologies en Magnetische sensoren - schakelaars (vaste toestand) van ons. Zoals BTT60101EKAXUMA1, BTS410F2E3062ABUMA1, BTS410E2E3062ABUMA1, BTS640S2GATMA1, BTS500551TMAATMA1, BTS500201TADATMA1, BTS500551TMCATMA1, BTS723GWXUMA1, TLE6230GPAUMA1, BTS500851TMAATMA1 TSH282CT B0G, TSH193CT B0G, TSH481CT B0G, APS13295KLHALT, AH183-PG-B, OHN3040U, OHS3040U, OHS3177U, OHS3020U, ATS468LSGTN-T.
Kopen Infineon Technologies TLE4906H bij ons, bespaar tijd en geld.