| Fabrikant Onderdeelnummer | TLV2252IP |
|---|---|
| Fabrikant | Texas Instruments |
| product categorie | Lineair - Versterkers - Instrumentatie, OP-versterkers, bufferversterker |
| beschikbare kwaliteit | 69210 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | IC OPAMP GP 200KHZ RRO 8DIP |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | TLV2252IP.pdf |
| Onderdeel nummer | TLV2252IP |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Versterker Type | General Purpose |
| Aantal circuits | 2 |
| Uitgangstype | Rail-to-Rail |
| Slew Rate | 0.12 V/µs |
| Krijg bandbreedte product | 200kHz |
| -3db bandbreedte | - |
| Current - Input Bias | 1pA |
| Voltage - Input Offset | 200µV |
| Huidige voorraad | 70µA |
| Stroom - Uitgang / kanaal | 50mA |
| Voltage - Supply, Single / Dual (±) | 2.7 V ~ 16 V, ±1.35 V ~ 8 V |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C ~ 125°C |
| Montage type | Through Hole |
| Pakket / koffer | 8-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Apparaatpakket leverancier | 8-PDIP |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | TLV2252IP |
QY Componenten hebben de beste prijs voor TLV2252IP, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen TLV2252IP, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen TLV2252IP, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Texas Instruments alle reeksen Lineair - Versterkers - Instrumentatie, OP-versterkers, bufferversterker componenten. U kunt ook andere delen kopen van Texas Instruments en Lineair - Versterkers - Instrumentatie, OP-versterkers, bufferversterker van ons. Zoals TPS3836J25MDBVTEP, UCD9080RHBRG4, UCD9080RHBR, TPS3620-33MDGKTEP, TPS3610T50PWG4, ADC104S101CIMM/NOPB, ADS7822IDGKRQ1, ADS7826IDRBT, ADS7959SDBT, ADC122S101CIMM/NOPB TSX564AIYPT, MAX4372TESA+, LTC6255CDC#TRMPBF, LMV344MT/NOPB, LMV324MT/NOPB, EL5175IYZ-T7, MAX4234ASD+, MAX4236AESA+, MAX4236AEUA+, TLV2774CPWR.
Kopen Texas Instruments TLV2252IP bij ons, bespaar tijd en geld.