| Fabrikant Onderdeelnummer | TLV2404CPWR |
|---|---|
| Fabrikant | Texas Instruments |
| product categorie | Lineair - Versterkers - Instrumentatie, OP-versterkers, bufferversterker |
| beschikbare kwaliteit | 11800 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | IC OPAMP GP 5.5KHZ RRO 14TSSOP |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | TLV2404CPWR.pdf |
| Onderdeel nummer | TLV2404CPWR |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Versterker Type | General Purpose |
| Aantal circuits | 4 |
| Uitgangstype | Rail-to-Rail |
| Slew Rate | 0.0025 V/µs |
| Krijg bandbreedte product | 5.5kHz |
| -3db bandbreedte | - |
| Current - Input Bias | 100pA |
| Voltage - Input Offset | 390µV |
| Huidige voorraad | 900nA |
| Stroom - Uitgang / kanaal | 200µA |
| Voltage - Supply, Single / Dual (±) | 2.5 V ~ 16 V, ±1.25 V ~ 8 V |
| Bedrijfstemperatuur | 0°C ~ 70°C |
| Montage type | Surface Mount |
| Pakket / koffer | 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Apparaatpakket leverancier | 14-TSSOP |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | TLV2404CPWR |
QY Componenten hebben de beste prijs voor TLV2404CPWR, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen TLV2404CPWR, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen TLV2404CPWR, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Texas Instruments alle reeksen Lineair - Versterkers - Instrumentatie, OP-versterkers, bufferversterker componenten. U kunt ook andere delen kopen van Texas Instruments en Lineair - Versterkers - Instrumentatie, OP-versterkers, bufferversterker van ons. Zoals TPS2375DG4, TPS2375PW-1G4, TPS2375PWG4, TPS2376DG4, TPS2376PWG4, TPS2377D-1G4, TPS2377DG4, TPS23861PWR, TPS23753PWG4, TPS23770PWP ADA4522-4ARUZ, AD627ANZ, LT6235CGN#PBF, LT1632IS8#PBF, LT1358CS8#PBF, LT1496IS#PBF, THS4130CD, OPA211IDGKT, HCPL-788J-000E, LT6017IDJC#PBF.
Kopen Texas Instruments TLV2404CPWR bij ons, bespaar tijd en geld.