| Fabrikant Onderdeelnummer | TLV2444CPWR |
|---|---|
| Fabrikant | Texas Instruments |
| product categorie | Lineair - Versterkers - Instrumentatie, OP-versterkers, bufferversterker |
| beschikbare kwaliteit | 162120 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | IC OPAMP GP 1.81MHZ RRO 14TSSOP |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | TLV2444CPWR.pdf |
| Onderdeel nummer | TLV2444CPWR |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Versterker Type | General Purpose |
| Aantal circuits | 4 |
| Uitgangstype | Rail-to-Rail |
| Slew Rate | 1.4 V/µs |
| Krijg bandbreedte product | 1.81MHz |
| -3db bandbreedte | - |
| Current - Input Bias | 1pA |
| Voltage - Input Offset | 300µV |
| Huidige voorraad | 750µA |
| Stroom - Uitgang / kanaal | 50mA |
| Voltage - Supply, Single / Dual (±) | 2.7 V ~ 10 V, ±1.35 V ~ 5 V |
| Bedrijfstemperatuur | 0°C ~ 70°C |
| Montage type | Surface Mount |
| Pakket / koffer | 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Apparaatpakket leverancier | 14-TSSOP |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | TLV2444CPWR |
QY Componenten hebben de beste prijs voor TLV2444CPWR, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen TLV2444CPWR, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen TLV2444CPWR, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Texas Instruments alle reeksen Lineair - Versterkers - Instrumentatie, OP-versterkers, bufferversterker componenten. U kunt ook andere delen kopen van Texas Instruments en Lineair - Versterkers - Instrumentatie, OP-versterkers, bufferversterker van ons. Zoals TLC1543QFN, TLC545CN, TLC545IN, TLV0831IP, TLV0832IP, TLV0838IN, ADS2806Y/1K5, THS1403QPHP, THS1408QPHP, THS1215IDW LM258YDT, LM2902VDTBR2G, MC1458IDT, TLV6001IDCKR, TLV6001UIDBVR, LM2902KAVQPWR, TS27L2CPT, TL082IYDT, BA2904YF-CE2, NCS2004AMUTAG.
Kopen Texas Instruments TLV2444CPWR bij ons, bespaar tijd en geld.