| Fabrikant Onderdeelnummer | TLV2711CDBVTG4 |
|---|---|
| Fabrikant | Texas Instruments |
| product categorie | Lineair - Versterkers - Instrumentatie, OP-versterkers, bufferversterker |
| beschikbare kwaliteit | 112510 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | IC OPAMP GP 65KHZ RRO SOT23-5 |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | TLV2711CDBVTG4.pdf |
| Onderdeel nummer | TLV2711CDBVTG4 |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Versterker Type | General Purpose |
| Aantal circuits | 1 |
| Uitgangstype | Rail-to-Rail |
| Slew Rate | 0.025 V/µs |
| Krijg bandbreedte product | 65kHz |
| -3db bandbreedte | - |
| Current - Input Bias | 1pA |
| Voltage - Input Offset | 450µV |
| Huidige voorraad | 13µA |
| Stroom - Uitgang / kanaal | 50mA |
| Voltage - Supply, Single / Dual (±) | 2.7 V ~ 10 V, ±1.35 V ~ 5 V |
| Bedrijfstemperatuur | 0°C ~ 70°C |
| Montage type | Surface Mount |
| Pakket / koffer | SC-74A, SOT-753 |
| Apparaatpakket leverancier | SOT-23-5 |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | TLV2711CDBVTG4 |
QY Componenten hebben de beste prijs voor TLV2711CDBVTG4, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen TLV2711CDBVTG4, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen TLV2711CDBVTG4, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Texas Instruments alle reeksen Lineair - Versterkers - Instrumentatie, OP-versterkers, bufferversterker componenten. U kunt ook andere delen kopen van Texas Instruments en Lineair - Versterkers - Instrumentatie, OP-versterkers, bufferversterker van ons. Zoals TS3A226AEYFFR, LM3401MMX/NOPB, DIR9001PWR, LM1972MX/NOPB, PCM9211PTR, TPS92551TZ/NOPB, LM3464MH/NOPB, DIR9001IPWQ1, TPA5052RSAR, TAS5086DBT OPA379AIDCKR, OPA377AIDCKR, TLC27L4CDR, MCP6H01T-E/OT, OPA374AIDBVR, AD8542ARMZ-REEL, TLC272CDR, TLV2170IDR, TL343IDBVR, TSH24IDT.
Kopen Texas Instruments TLV2711CDBVTG4 bij ons, bespaar tijd en geld.