| Fabrikant Onderdeelnummer | TLV271IP |
|---|---|
| Fabrikant | Texas Instruments |
| product categorie | Lineair - Versterkers - Instrumentatie, OP-versterkers, bufferversterker |
| beschikbare kwaliteit | 106440 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | IC OPAMP GP 3MHZ RRO 8DIP |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | TLV271IP.pdf |
| Onderdeel nummer | TLV271IP |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Versterker Type | CMOS |
| Aantal circuits | 1 |
| Uitgangstype | Rail-to-Rail |
| Slew Rate | 2.6 V/µs |
| Krijg bandbreedte product | 3MHz |
| -3db bandbreedte | - |
| Current - Input Bias | 1pA |
| Voltage - Input Offset | 500µV |
| Huidige voorraad | 625µA |
| Stroom - Uitgang / kanaal | 8mA |
| Voltage - Supply, Single / Dual (±) | 2.7 V ~ 16 V, ±1.35 V ~ 8 V |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C ~ 125°C |
| Montage type | Through Hole |
| Pakket / koffer | 8-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Apparaatpakket leverancier | 8-PDIP |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | TLV271IP |
QY Componenten hebben de beste prijs voor TLV271IP, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen TLV271IP, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen TLV271IP, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Texas Instruments alle reeksen Lineair - Versterkers - Instrumentatie, OP-versterkers, bufferversterker componenten. U kunt ook andere delen kopen van Texas Instruments en Lineair - Versterkers - Instrumentatie, OP-versterkers, bufferversterker van ons. Zoals BQ24133RGYT, BQ24195RGET, BQ25898YFFT, BQ2002FSN, BQ24616RGER, BQ25120AYFPT, BQ24032ARHLT, BQ24038RHLT, BQ24160RGET, BQ24735RGRT LT6011IMS8#PBF, LT1006S8#PBF, LT1994IDD#PBF, LT1097S8#PBF, LT1055CN8#PBF, LT1994IMS8#PBF, LT6011IS8#PBF, LT1013DN8#PBF, INA128UA/2K5, OP2177ARZ.
Kopen Texas Instruments TLV271IP bij ons, bespaar tijd en geld.