| Fabrikant Onderdeelnummer | TLV272IP |
|---|---|
| Fabrikant | Texas Instruments |
| product categorie | Lineair - Versterkers - Instrumentatie, OP-versterkers, bufferversterker |
| beschikbare kwaliteit | 10460 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | IC OPAMP GP 3MHZ RRO 8DIP |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | TLV272IP.pdf |
| Onderdeel nummer | TLV272IP |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Versterker Type | CMOS |
| Aantal circuits | 2 |
| Uitgangstype | Rail-to-Rail |
| Slew Rate | 2.6 V/µs |
| Krijg bandbreedte product | 3MHz |
| -3db bandbreedte | - |
| Current - Input Bias | 1pA |
| Voltage - Input Offset | 500µV |
| Huidige voorraad | 625µA |
| Stroom - Uitgang / kanaal | 8mA |
| Voltage - Supply, Single / Dual (±) | 2.7 V ~ 16 V, ±1.35 V ~ 8 V |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C ~ 125°C |
| Montage type | Through Hole |
| Pakket / koffer | 8-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Apparaatpakket leverancier | 8-PDIP |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | TLV272IP |
QY Componenten hebben de beste prijs voor TLV272IP, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen TLV272IP, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen TLV272IP, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Texas Instruments alle reeksen Lineair - Versterkers - Instrumentatie, OP-versterkers, bufferversterker componenten. U kunt ook andere delen kopen van Texas Instruments en Lineair - Versterkers - Instrumentatie, OP-versterkers, bufferversterker van ons. Zoals ADS4125IRGZT, ADS5231IPAG, ADS1258MPHPTEP, ADS1258IPHPREP, ADS1258MRTCTEP, ADC12DL065CIVS/NOPB, ADC12DL080CIVS/NOPB, THS1240IPHP, ADC12D040CIVS/NOPB, ADS8382IRHPT OPA171AIDRLT, AD8051ARTZ-REEL, MAX4040EUK+T, LT6000IDCB#TRMPBF, MCP6044T-I/ST, OPA322AIDBVT, ADA4665-2ARZ-R7, MAX4372FEUK+T, MAX4372TEUK+T, MAX4376FAUK+T.
Kopen Texas Instruments TLV272IP bij ons, bespaar tijd en geld.