| Fabrikant Onderdeelnummer | TLV2772IP |
|---|---|
| Fabrikant | Texas Instruments |
| product categorie | Lineair - Versterkers - Instrumentatie, OP-versterkers, bufferversterker |
| beschikbare kwaliteit | 90470 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | IC OPAMP GP 5.1MHZ RRO 8DIP |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | TLV2772IP.pdf |
| Onderdeel nummer | TLV2772IP |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Versterker Type | General Purpose |
| Aantal circuits | 2 |
| Uitgangstype | Rail-to-Rail |
| Slew Rate | 10.5 V/µs |
| Krijg bandbreedte product | 5.1MHz |
| -3db bandbreedte | - |
| Current - Input Bias | 2pA |
| Voltage - Input Offset | 500µV |
| Huidige voorraad | 1mA |
| Stroom - Uitgang / kanaal | 50mA |
| Voltage - Supply, Single / Dual (±) | 2.5 V ~ 5.5 V, ±1.25 V ~ 2.75 V |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C ~ 125°C |
| Montage type | Through Hole |
| Pakket / koffer | 8-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Apparaatpakket leverancier | 8-PDIP |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | TLV2772IP |
QY Componenten hebben de beste prijs voor TLV2772IP, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen TLV2772IP, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen TLV2772IP, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Texas Instruments alle reeksen Lineair - Versterkers - Instrumentatie, OP-versterkers, bufferversterker componenten. U kunt ook andere delen kopen van Texas Instruments en Lineair - Versterkers - Instrumentatie, OP-versterkers, bufferversterker van ons. Zoals TPS22975NDSGT, TPS22930AYZVT, TPS2540RTET, TPS2065CDGN, TPS2000CDGN, TPS2049D, TPS2069CDGN, TPS2060CDGN, TPS2042BDGN, LM3526M-H OPA2171AQDGKRQ1, LMP8640MK-H/NOPB, ISL28194FHZ-T7, LT6000CDCB#TRMPBF, MCP6052-E/SN, NJM5534D, TSC101AIYLT, TL072ACP, LM833M/NOPB, NJM4556AD.
Kopen Texas Instruments TLV2772IP bij ons, bespaar tijd en geld.