| Fabrikant Onderdeelnummer | TLV2784CPWR |
|---|---|
| Fabrikant | Texas Instruments |
| product categorie | Lineair - Versterkers - Instrumentatie, OP-versterkers, bufferversterker |
| beschikbare kwaliteit | 16480 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | IC OPAMP GP 8MHZ RRO 14TSSOP |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | TLV2784CPWR.pdf |
| Onderdeel nummer | TLV2784CPWR |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Versterker Type | General Purpose |
| Aantal circuits | 4 |
| Uitgangstype | Rail-to-Rail |
| Slew Rate | 5 V/µs |
| Krijg bandbreedte product | 8MHz |
| -3db bandbreedte | - |
| Current - Input Bias | 2.5pA |
| Voltage - Input Offset | 250µV |
| Huidige voorraad | 650µA |
| Stroom - Uitgang / kanaal | 23mA |
| Voltage - Supply, Single / Dual (±) | 1.8 V ~ 3.6 V, ±0.9 V ~ 1.8 V |
| Bedrijfstemperatuur | 0°C ~ 70°C |
| Montage type | Surface Mount |
| Pakket / koffer | 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Apparaatpakket leverancier | 14-TSSOP |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | TLV2784CPWR |
QY Componenten hebben de beste prijs voor TLV2784CPWR, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen TLV2784CPWR, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen TLV2784CPWR, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Texas Instruments alle reeksen Lineair - Versterkers - Instrumentatie, OP-versterkers, bufferversterker componenten. U kunt ook andere delen kopen van Texas Instruments en Lineair - Versterkers - Instrumentatie, OP-versterkers, bufferversterker van ons. Zoals UC2950TG3, UC3770ANG4, UC3770AQ, UC3770BNG4, UC3717AQG3, UC3717AQ, UC3717AQTR, LM5112SDX/NOPB, UCC27519DBVR, UCC27517DBVR MCP6002T-I/SN, MCP6002T-I/MS, LM321MF/NOPB, LMV601MG/NOPB, TL082BIYDT, LM158DT, LM124DT, TSV611ILT, TSV631ILT, OP07CDR.
Kopen Texas Instruments TLV2784CPWR bij ons, bespaar tijd en geld.