| Fabrikant Onderdeelnummer | TLV3402IP |
|---|---|
| Fabrikant | Texas Instruments |
| product categorie | Lineair - vergelijkers |
| beschikbare kwaliteit | 63980 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | IC DUAL NANOPWR COMP 8-DIP |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | TLV3402IP.pdf |
| Onderdeel nummer | TLV3402IP |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Type | General Purpose |
| Aantal elementen | 2 |
| Uitgangstype | CMOS, Open-Drain |
| Voltage - Supply, Single / Dual (±) | 2.7 V ~ 16 V, ±1.35 V ~ 8 V |
| Voltage - Input Offset (Max) | 3.6mV @ 15V |
| Current - Input Bias (Max) | 250pA @ 15V |
| Stroom - Uitgang (Typ) | 10mA |
| Actueel - Quiescent (Max) | 950nA |
| CMRR, PSRR (Typ) | 88dB CMRR, 105dB PSRR |
| Voortplantingsvertraging (max.) | 300µs |
| hysteresis | - |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C ~ 125°C |
| Pakket / koffer | 8-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Montage type | Through Hole |
| Apparaatpakket leverancier | 8-PDIP |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | TLV3402IP |
QY Componenten hebben de beste prijs voor TLV3402IP, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen TLV3402IP, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen TLV3402IP, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Texas Instruments alle reeksen Lineair - vergelijkers componenten. U kunt ook andere delen kopen van Texas Instruments en Lineair - vergelijkers van ons. Zoals TLC5540IPWR, ADS7823EB/2K5, ADS930E/1K, TLV2553IDWRG4, TLV2553IPWRG4, ADS7828E/2K5G4, TLV1570CDWR, TLV1570CPWR, TLV1570CPWRG4, TLC1543ING4 MAX987EXK+T, TLV3701IP, LM139D, MAX9203ESA+, MAX992EUA+, MAX992ESA+, TLC3704ID, LMP7300MME/NOPB, MAX9107ESA+, LMV761MA/NOPB.
Kopen Texas Instruments TLV3402IP bij ons, bespaar tijd en geld.