| Fabrikant Onderdeelnummer | TLV3404CPWR |
|---|---|
| Fabrikant | Texas Instruments |
| product categorie | Lineair - vergelijkers |
| beschikbare kwaliteit | 146850 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | IC QUAD NANOPWR COMP 14-TSSOP |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | TLV3404CPWR.pdf |
| Onderdeel nummer | TLV3404CPWR |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Type | General Purpose |
| Aantal elementen | 4 |
| Uitgangstype | CMOS, Open-Drain |
| Voltage - Supply, Single / Dual (±) | 2.5 V ~ 16 V, ±1.25 V ~ 8 V |
| Voltage - Input Offset (Max) | 3.6mV @ 15V |
| Current - Input Bias (Max) | 250pA @ 15V |
| Stroom - Uitgang (Typ) | 10mA |
| Actueel - Quiescent (Max) | 950nA |
| CMRR, PSRR (Typ) | 88dB CMRR, 105dB PSRR |
| Voortplantingsvertraging (max.) | 300µs |
| hysteresis | - |
| Bedrijfstemperatuur | 0°C ~ 70°C |
| Pakket / koffer | 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Montage type | Surface Mount |
| Apparaatpakket leverancier | 14-TSSOP |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | TLV3404CPWR |
QY Componenten hebben de beste prijs voor TLV3404CPWR, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen TLV3404CPWR, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen TLV3404CPWR, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Texas Instruments alle reeksen Lineair - vergelijkers componenten. U kunt ook andere delen kopen van Texas Instruments en Lineair - vergelijkers van ons. Zoals SN74LS629N, LMK61E2-100M00SIAT, TPS65178ARSLT, UC2907DWTR, UC2907DWTRG4, TPS65835RKPT, LM25066APSQX/NOPB, LM10000SDE/NOPB, BQ51010BYFPT, TPS65181RGZR TS3704IPT, TS332IST, TS881ICT, TS334IPT, LM393ADR, LM2901DT, LM339DR2G, LM339ADR, LM393DR, LM393PWR.
Kopen Texas Instruments TLV3404CPWR bij ons, bespaar tijd en geld.