| Fabrikant Onderdeelnummer | TLV3702IP |
|---|---|
| Fabrikant | Texas Instruments |
| product categorie | Lineair - vergelijkers |
| beschikbare kwaliteit | 136670 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | IC COMP DUAL P-P NANOPWR 8DIP |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | TLV3702IP.pdf |
| Onderdeel nummer | TLV3702IP |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Type | General Purpose |
| Aantal elementen | 2 |
| Uitgangstype | CMOS, Push-Pull, Rail-to-Rail |
| Voltage - Supply, Single / Dual (±) | 2.7 V ~ 16 V, ±1.35 V ~ 8 V |
| Voltage - Input Offset (Max) | 5mV @ 15V |
| Current - Input Bias (Max) | 250pA @ 15V |
| Stroom - Uitgang (Typ) | 10mA |
| Actueel - Quiescent (Max) | 1µA |
| CMRR, PSRR (Typ) | 88dB CMRR, 105dB PSRR |
| Voortplantingsvertraging (max.) | - |
| hysteresis | - |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C ~ 125°C |
| Pakket / koffer | 8-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Montage type | Through Hole |
| Apparaatpakket leverancier | 8-PDIP |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | TLV3702IP |
QY Componenten hebben de beste prijs voor TLV3702IP, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen TLV3702IP, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen TLV3702IP, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Texas Instruments alle reeksen Lineair - vergelijkers componenten. U kunt ook andere delen kopen van Texas Instruments en Lineair - vergelijkers van ons. Zoals LM4040A25IDBZR, LM4040A20IDBZR, LM4040A30IDCKR, LM4040A41IDBZR, LM4050AEM3-10/NOPB, LM4050AEM3-2.5/NOPB, LM4050AIM3-10/NOPB, REF5050AIDGKR, REF5025AIDR, REF5045AIDR TLV3702IDR, TLV3492AIDCNT, LMV393M/NOPB, MAX9010EXT+T, LM339AM/NOPB, TLV1704AIPWR, LMC6762AIMX/NOPB, MAX9017AEKA+T, TLV3402IDGKR, TLV3402IDR.
Kopen Texas Instruments TLV3702IP bij ons, bespaar tijd en geld.