| Fabrikant Onderdeelnummer | TLV4110IP |
|---|---|
| Fabrikant | Texas Instruments |
| product categorie | Lineair - Versterkers - Instrumentatie, OP-versterkers, bufferversterker |
| beschikbare kwaliteit | 44430 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | IC OPAMP GP 2.7MHZ RRO 8DIP |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | TLV4110IP.pdf |
| Onderdeel nummer | TLV4110IP |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Versterker Type | General Purpose |
| Aantal circuits | 1 |
| Uitgangstype | Rail-to-Rail |
| Slew Rate | 1.57 V/µs |
| Krijg bandbreedte product | 2.7MHz |
| -3db bandbreedte | - |
| Current - Input Bias | 0.3pA |
| Voltage - Input Offset | 175µV |
| Huidige voorraad | 700µA |
| Stroom - Uitgang / kanaal | 320mA |
| Voltage - Supply, Single / Dual (±) | 2.5 V ~ 6 V |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C ~ 125°C |
| Montage type | Through Hole |
| Pakket / koffer | 8-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Apparaatpakket leverancier | 8-PDIP |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | TLV4110IP |
QY Componenten hebben de beste prijs voor TLV4110IP, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen TLV4110IP, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen TLV4110IP, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Texas Instruments alle reeksen Lineair - Versterkers - Instrumentatie, OP-versterkers, bufferversterker componenten. U kunt ook andere delen kopen van Texas Instruments en Lineair - Versterkers - Instrumentatie, OP-versterkers, bufferversterker van ons. Zoals LM3658SD/NOPB, BQ24157YFFR, BQ24155RGYR, BQ25040DQCR, BQ25060DQCR, BQ25100HYFPR, BQ24088DRCR, BQ25100AYFPR, BQ2057WTSTR, BQ24295RGER MAX44248ASA+, LMP2022MM/NOPB, MAX4081TAUA+, MAX4081TASA+, AD8606ARZ-REEL7, AD8202YRMZ-R7, AD8205YRZ-R7, OPA830IDBVT, LM6171BIMX/NOPB, AD8656ARZ-REEL7.
Kopen Texas Instruments TLV4110IP bij ons, bespaar tijd en geld.