| Fabrikant Onderdeelnummer | TLV431BCLP |
|---|---|
| Fabrikant | Texas Instruments |
| product categorie | PMIC - Spanningsreferentie |
| beschikbare kwaliteit | 176210 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | IC VREF SHUNT ADJ TO92-3 |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | TLV431BCLP.pdf |
| Onderdeel nummer | TLV431BCLP |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Referentietype | Shunt |
| Uitgangstype | Adjustable |
| Voltage - Uitgang (min / vast) | 1.24V |
| Voltage - Uitgang (Max) | 6V |
| Huidige uitgang | 15mA |
| Tolerantie | ±0.5% |
| Temperatuurcoëfficiënt | - |
| Ruis - 0,1 Hz tot 10 Hz | - |
| Ruis - 10 Hz tot 10 kHz | - |
| Voltage - Input | - |
| Huidige voorraad | - |
| Stroom - kathode | 100µA |
| Bedrijfstemperatuur | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Montage type | Through Hole |
| Pakket / koffer | TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA) |
| Apparaatpakket leverancier | TO-92-3 |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | TLV431BCLP |
QY Componenten hebben de beste prijs voor TLV431BCLP, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen TLV431BCLP, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen TLV431BCLP, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Texas Instruments alle reeksen PMIC - Spanningsreferentie componenten. U kunt ook andere delen kopen van Texas Instruments en PMIC - Spanningsreferentie van ons. Zoals ADC121C021CIMM/NOPB, ADC121S021CIMF/NOPB, ADC121C021CIMK/NOPB, ADC121C027CIMK/NOPB, ADC1175CIMTCX/NOPB, ADCS7477AIMFX/NOPB, ADC122S021CIMM/NOPB, ADC121S051CIMF/NOPB, ADC0838CCWMX/NOPB, ADS1000A0IDBVT ADR425ARZ, LT1389BCS8-1.25#PBF, LT1389BCS8-2.5#PBF, MAX6250ACSA+, REF5050ID, REF5025ID, REF5030ID, MAX6241ACSA+, MAX6225ACSA+, LTC6652AHMS8-2.048#PBF.
Kopen Texas Instruments TLV431BCLP bij ons, bespaar tijd en geld.