| Fabrikant Onderdeelnummer | TLV5633CDW |
|---|---|
| Fabrikant | Texas Instruments |
| product categorie | Data-acquisitie - digitaal naar analoog converters (DAC) |
| beschikbare kwaliteit | 106120 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | IC 12-BIT PARALLEL D/A 20-SOIC |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | TLV5633CDW.pdf |
| Onderdeel nummer | TLV5633CDW |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Aantal bits | 12 |
| Aantal D / A-converters | 1 |
| Vestigings tijd | 7µs |
| Uitgangstype | Voltage - Buffered |
| Differentiële output | No |
| Gegevensinterface | Parallel |
| Referentietype | External, Internal |
| Voltage - voeding, analoog | 2.7 V ~ 3.3 V, 5V |
| Voltage - Levering, digitaal | 2.7 V ~ 3.3 V, 5V |
| INL / DNL (LSB) | ±1.2, ±0.3 |
| architectuur | String DAC |
| Bedrijfstemperatuur | 0°C ~ 70°C |
| Pakket / koffer | 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Apparaatpakket leverancier | 20-SOIC |
| Montage type | Surface Mount |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | TLV5633CDW |
QY Componenten hebben de beste prijs voor TLV5633CDW, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen TLV5633CDW, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen TLV5633CDW, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Texas Instruments alle reeksen Data-acquisitie - digitaal naar analoog converters (DAC) componenten. U kunt ook andere delen kopen van Texas Instruments en Data-acquisitie - digitaal naar analoog converters (DAC) van ons. Zoals DRV8803DWR, DRV8805PWPR, DRV8662RGPR, DRV8824PWPR, DRV2605LDGSR, DRV8818PWPR, DRV8880PWPR, DRV8701ERGET, DRV8825PWPR, DRV8303DCAR LTC2630ACSC6-HM12#TRMPBF, LTC2632CTS8-LX10#TRMPBF, MAX5811LEUT+T, AD5691RACPZ-1RL7, DAC104S085CISDX/NOPB, AD5641AKSZ-REEL7, LTC2633HTS8-HZ8#TRMPBF, LTC2633HTS8-HI8#TRMPBF, LTC2633CTS8-LI10#TRMPBF, LTC2632HTS8-LX8#TRMPBF.
Kopen Texas Instruments TLV5633CDW bij ons, bespaar tijd en geld.