| Fabrikant Onderdeelnummer | TLV70233DBVT |
|---|---|
| Fabrikant | Texas Instruments |
| product categorie | PMIC - Spanningsregelaars - Lineair |
| beschikbare kwaliteit | 121110 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | IC REG LINEAR 3.3V 300MA SOT23-5 |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | TLV70233DBVT.pdf |
| Onderdeel nummer | TLV70233DBVT |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Uitgang configuratie | Positive |
| Uitgangstype | Fixed |
| Aantal regelgevers | 1 |
| Voltage - Input (Max) | 5.5V |
| Voltage - Uitgang (min / vast) | 3.3V |
| Voltage - Uitgang (Max) | - |
| Spanningsuitval (Max) | 0.38V @ 300mA |
| Huidige uitgang | 300mA |
| Current - Quiescent (Iq) | 55µA |
| Huidige - Levering (Max) | 370µA |
| PSRR | 68dB (1kHz) |
| Controle functies | Enable |
| Beschermingsfuncties | Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity, Under Voltage Lockout (UVLO) |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C ~ 125°C |
| Montage type | Surface Mount |
| Pakket / koffer | SC-74A, SOT-753 |
| Apparaatpakket leverancier | SOT-23-5 |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | TLV70233DBVT |
QY Componenten hebben de beste prijs voor TLV70233DBVT, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen TLV70233DBVT, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen TLV70233DBVT, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Texas Instruments alle reeksen PMIC - Spanningsregelaars - Lineair componenten. U kunt ook andere delen kopen van Texas Instruments en PMIC - Spanningsregelaars - Lineair van ons. Zoals ADC084S101CIMMX, ADC088S052CIMTX, ADC088S102CIMTX, ADC08L060CIMTX, ADC10040CIMTX, ADC10040QCIMTX, ADC10080CIMTX, ADC101S021CISDX, ADC101S051CISDX, ADC101S101CISDX TPS74401RGWT, TPS74401RGWTG4, LT3090EMSE#PBF, LT1086IT-5#PBF, LT3090EDD#PBF, LT3032EDE-5#PBF, LT3055EDE#PBF, LT3032EDE#PBF, LT3032EDE-12#PBF, LT1129CS8-5#PBF.
Kopen Texas Instruments TLV70233DBVT bij ons, bespaar tijd en geld.