| Fabrikant Onderdeelnummer | TNPW0603143KDETA |
|---|---|
| Fabrikant | Vishay Dale |
| product categorie | Chipweerstand - opbouw |
| beschikbare kwaliteit | 145870 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | RES 143K OHM 0.5% 1/10W 0603 |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | TNPW0603143KDETA.pdf |
| Onderdeel nummer | TNPW0603143KDETA |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Weerstand | 143 kOhms |
| Tolerantie | ±0.5% |
| Vermogen (Watts) | 0.1W, 1/10W |
| Samenstelling | Thin Film |
| Kenmerken | Military |
| Temperatuurcoëfficiënt | ±25ppm/°C |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 125°C |
| Pakket / koffer | 0603 (1608 Metric) |
| Apparaatpakket leverancier | 0603 |
| Grootte / afmeting | 0.061" L x 0.033" W (1.55mm x 0.85mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.022" (0.55mm) |
| Aantal beëindigingen | 2 |
| Faalpercentage | - |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | TNPW0603143KDETA |
QY Componenten hebben de beste prijs voor TNPW0603143KDETA, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen TNPW0603143KDETA, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen TNPW0603143KDETA, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Vishay Dale alle reeksen Chipweerstand - opbouw componenten. U kunt ook andere delen kopen van Vishay Dale en Chipweerstand - opbouw van ons. Zoals TNPW12061M05BEEN, TNPW12061M07BEEN, TNPW12061M10BEEN, TNPW12061M13BEEN, TNPW12061M15BEEN, TNPW12061M18BEEN, TNPW12061M20BEEN, TNPW12061M21BEEN, TNPW12061M24BEEN, TNPW12061M27BEEN CRCW04025R23FKED, RMCF1206FT7R15, CRCW04022R80FKED, RMCF0805FT300K, RC1206FR-0717K8L, RNCP1206FTD3K32, RMCF0603FT909R, CRCW12062M94FKEA, ERJ-3EKF3570V, MCR10ERTF7870.
Kopen Vishay Dale TNPW0603143KDETA bij ons, bespaar tijd en geld.