| Fabrikant Onderdeelnummer | TNPW060319R6DETA |
|---|---|
| Fabrikant | Vishay Dale |
| product categorie | Chipweerstand - opbouw |
| beschikbare kwaliteit | 112450 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | RES 19.6 OHM 0.5% 1/10W 0603 |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | TNPW060319R6DETA.pdf |
| Onderdeel nummer | TNPW060319R6DETA |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Weerstand | 19.6 Ohms |
| Tolerantie | ±0.5% |
| Vermogen (Watts) | 0.1W, 1/10W |
| Samenstelling | Thin Film |
| Kenmerken | Military |
| Temperatuurcoëfficiënt | ±25ppm/°C |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 125°C |
| Pakket / koffer | 0603 (1608 Metric) |
| Apparaatpakket leverancier | 0603 |
| Grootte / afmeting | 0.061" L x 0.033" W (1.55mm x 0.85mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.022" (0.55mm) |
| Aantal beëindigingen | 2 |
| Faalpercentage | - |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | TNPW060319R6DETA |
QY Componenten hebben de beste prijs voor TNPW060319R6DETA, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen TNPW060319R6DETA, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen TNPW060319R6DETA, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Vishay Dale alle reeksen Chipweerstand - opbouw componenten. U kunt ook andere delen kopen van Vishay Dale en Chipweerstand - opbouw van ons. Zoals RN60D3900FRE6, RN60D3900FB14, RN60D38R3FRE6, RN60D3803FB14, RN60D37R4FRE6, RN60D36R3FB14, RN60D3701FB14, RN60D3740FRE6, RN60D36R8FB14, RN60D36R5FRE6 2-2176091-5, 1-2176092-5, 4-2176092-8, 4-2176092-9, 6-2176092-1, 1-2176093-3, 2-2176093-1, 2-2176093-6, 4-2176093-7, 7-2176093-7.
Kopen Vishay Dale TNPW060319R6DETA bij ons, bespaar tijd en geld.