| Fabrikant Onderdeelnummer | TNPW06031K10DETA |
|---|---|
| Fabrikant | Vishay Dale |
| product categorie | Chipweerstand - opbouw |
| beschikbare kwaliteit | 46900 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | RES 1.1K OHM 0.5% 1/10W 0603 |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | TNPW06031K10DETA.pdf |
| Onderdeel nummer | TNPW06031K10DETA |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Weerstand | 1.1 kOhms |
| Tolerantie | ±0.5% |
| Vermogen (Watts) | 0.1W, 1/10W |
| Samenstelling | Thin Film |
| Kenmerken | Military |
| Temperatuurcoëfficiënt | ±25ppm/°C |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 125°C |
| Pakket / koffer | 0603 (1608 Metric) |
| Apparaatpakket leverancier | 0603 |
| Grootte / afmeting | 0.061" L x 0.033" W (1.55mm x 0.85mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.022" (0.55mm) |
| Aantal beëindigingen | 2 |
| Faalpercentage | - |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | TNPW06031K10DETA |
QY Componenten hebben de beste prijs voor TNPW06031K10DETA, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen TNPW06031K10DETA, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen TNPW06031K10DETA, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Vishay Dale alle reeksen Chipweerstand - opbouw componenten. U kunt ook andere delen kopen van Vishay Dale en Chipweerstand - opbouw van ons. Zoals CMF551M0000GNRE, CMF551M0000JKEA, CMF55200K00JLRE, CMF55200R00GKEA, CMF55200R00GKRE, CMF55200R00JNEA, CMF5520K000GKEA, CMF5520K000GKRE, CMF5520K000JNEA, CMF5520K000JNRE AA0603FR-079M09L, AA0603FR-079M1L, AA0603FR-079M31L, AA0603FR-079M53L, AA0603FR-079M76L, ERA-3AED1072V, ERA-3AED1242V, ERA-3AED1401V, ERA-3AED1581V, ERA-3AED1782V.
Kopen Vishay Dale TNPW06031K10DETA bij ons, bespaar tijd en geld.