| Fabrikant Onderdeelnummer | TNPW060330K0DETA |
|---|---|
| Fabrikant | Vishay Dale |
| product categorie | Chipweerstand - opbouw |
| beschikbare kwaliteit | 24440 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | RES 30K OHM 0.5% 1/10W 0603 |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | TNPW060330K0DETA.pdf |
| Onderdeel nummer | TNPW060330K0DETA |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Weerstand | 30 kOhms |
| Tolerantie | ±0.5% |
| Vermogen (Watts) | 0.1W, 1/10W |
| Samenstelling | Thin Film |
| Kenmerken | Military |
| Temperatuurcoëfficiënt | ±25ppm/°C |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 125°C |
| Pakket / koffer | 0603 (1608 Metric) |
| Apparaatpakket leverancier | 0603 |
| Grootte / afmeting | 0.061" L x 0.033" W (1.55mm x 0.85mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.022" (0.55mm) |
| Aantal beëindigingen | 2 |
| Faalpercentage | - |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | TNPW060330K0DETA |
QY Componenten hebben de beste prijs voor TNPW060330K0DETA, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen TNPW060330K0DETA, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen TNPW060330K0DETA, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Vishay Dale alle reeksen Chipweerstand - opbouw componenten. U kunt ook andere delen kopen van Vishay Dale en Chipweerstand - opbouw van ons. Zoals NTHS1206N02N5001KE, NTHS1206N02N5001KF, NTHS1206N02N5001KP, NTHS1206N02N5001KR, NTHS1206N02N6801KE, NTHS1206N02N6801KR, NTHS1206N02N7001KE, NTHS1206N02N7001KF, NTHS1206N02N7001KP, NTHS1206N02N7001KR AT0805DRE071K13L, AT0805DRE071K15L, AT0805DRE071K18L, AT0805DRE071K1L, AT0805DRE071K21L, AT0805DRE071K24L, AT0805DRE071K27L, AT0805DRE071K2L, AT0805DRE071K33L, AT0805DRE071K37L.
Kopen Vishay Dale TNPW060330K0DETA bij ons, bespaar tijd en geld.