| Fabrikant Onderdeelnummer | TNPW060338K8DETA |
|---|---|
| Fabrikant | Vishay Dale |
| product categorie | Chipweerstand - opbouw |
| beschikbare kwaliteit | 64270 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | RES 38.8K OHM 0.5% 1/10W 0603 |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | TNPW060338K8DETA.pdf |
| Onderdeel nummer | TNPW060338K8DETA |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Weerstand | 38.8 kOhms |
| Tolerantie | ±0.5% |
| Vermogen (Watts) | 0.1W, 1/10W |
| Samenstelling | Thin Film |
| Kenmerken | Military |
| Temperatuurcoëfficiënt | ±25ppm/°C |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 125°C |
| Pakket / koffer | 0603 (1608 Metric) |
| Apparaatpakket leverancier | 0603 |
| Grootte / afmeting | 0.061" L x 0.033" W (1.55mm x 0.85mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.022" (0.55mm) |
| Aantal beëindigingen | 2 |
| Faalpercentage | - |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | TNPW060338K8DETA |
QY Componenten hebben de beste prijs voor TNPW060338K8DETA, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen TNPW060338K8DETA, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen TNPW060338K8DETA, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Vishay Dale alle reeksen Chipweerstand - opbouw componenten. U kunt ook andere delen kopen van Vishay Dale en Chipweerstand - opbouw van ons. Zoals RN60D22R1FRE6, RN60D2302FB14, RCP0505B1K00JS3, RCP0505B1K10GEB, RCP0505B1K10GS3, RCP0505B1K10JEB, RCP0505B1K10JS3, RCP0505B1K20GEB, RCP0505B1K20GS3, RCP0505B1K20JEB RCS1608F7870CS, RCS1608F7871CS, RCS1608F7872CS, RCS1608F7873CS, RCS1608F7874CS, RCS1608F78R7CS, RCS1608F7R15CS, RCS1608F7R32CS, RCS1608F7R5CS, RCS1608F7R68CS.
Kopen Vishay Dale TNPW060338K8DETA bij ons, bespaar tijd en geld.