| Fabrikant Onderdeelnummer | TNPW060338R3DETA |
|---|---|
| Fabrikant | Vishay Dale |
| product categorie | Chipweerstand - opbouw |
| beschikbare kwaliteit | 128510 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | RES 38.3 OHM 0.5% 1/10W 0603 |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | TNPW060338R3DETA.pdf |
| Onderdeel nummer | TNPW060338R3DETA |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Weerstand | 38.3 Ohms |
| Tolerantie | ±0.5% |
| Vermogen (Watts) | 0.1W, 1/10W |
| Samenstelling | Thin Film |
| Kenmerken | Military |
| Temperatuurcoëfficiënt | ±25ppm/°C |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 125°C |
| Pakket / koffer | 0603 (1608 Metric) |
| Apparaatpakket leverancier | 0603 |
| Grootte / afmeting | 0.061" L x 0.033" W (1.55mm x 0.85mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.022" (0.55mm) |
| Aantal beëindigingen | 2 |
| Faalpercentage | - |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | TNPW060338R3DETA |
QY Componenten hebben de beste prijs voor TNPW060338R3DETA, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen TNPW060338R3DETA, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen TNPW060338R3DETA, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Vishay Dale alle reeksen Chipweerstand - opbouw componenten. U kunt ook andere delen kopen van Vishay Dale en Chipweerstand - opbouw van ons. Zoals RCP0505B560RJEA, RCP0505B560RJTP, RCP0505B56R0GEA, RCP0505B56R0GTP, RCP0505B56R0JEA, RCP0505B56R0JTP, RCP0505B620RGEA, RCP0505B620RGTP, RCP0505B620RJEA, RCP0505B620RJTP CRCW12105R10FKEAHP, CRCW12108R20FKEAHP, ERJ-14BQF1R8U, ERJ-14BQF1R1U, ERJ-14BQF1R3U, ERJ-14BQF2R0U, ERJ-14BQF2R7U, ERJ-14BQF3R3U, ERJ-14BQF4R3U, ERJ-14BQF5R6U.
Kopen Vishay Dale TNPW060338R3DETA bij ons, bespaar tijd en geld.