| Fabrikant Onderdeelnummer | TNPW060339R2DETA |
|---|---|
| Fabrikant | Vishay Dale |
| product categorie | Chipweerstand - opbouw |
| beschikbare kwaliteit | 27410 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | RES 39.2 OHM 0.5% 1/10W 0603 |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | TNPW060339R2DETA.pdf |
| Onderdeel nummer | TNPW060339R2DETA |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Weerstand | 39.2 Ohms |
| Tolerantie | ±0.5% |
| Vermogen (Watts) | 0.1W, 1/10W |
| Samenstelling | Thin Film |
| Kenmerken | Military |
| Temperatuurcoëfficiënt | ±25ppm/°C |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 125°C |
| Pakket / koffer | 0603 (1608 Metric) |
| Apparaatpakket leverancier | 0603 |
| Grootte / afmeting | 0.061" L x 0.033" W (1.55mm x 0.85mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.022" (0.55mm) |
| Aantal beëindigingen | 2 |
| Faalpercentage | - |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | TNPW060339R2DETA |
QY Componenten hebben de beste prijs voor TNPW060339R2DETA, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen TNPW060339R2DETA, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen TNPW060339R2DETA, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Vishay Dale alle reeksen Chipweerstand - opbouw componenten. U kunt ook andere delen kopen van Vishay Dale en Chipweerstand - opbouw van ons. Zoals TNPW0805137RBETA, TNPW0805140RBETA, TNPW0805143RBETA, TNPW0805147RBETA, TNPW0805150RBETA, TNPW0805154RBETA, TNPW0805158RBETA, TNPW0805160RBETA, TNPW0805162RBETA, TNPW0805165RBETA MCR01MRTF4532, RC0201FR-074K87L, RC0201JR-07390KL, RMCF0402FT442K, RC0201JR-077M5L, RMCF0402FT383K, RMCF0201FT34K0, RC0805FR-072M8L, RMCF0402FT464K, CRGCQ0402J4K7.
Kopen Vishay Dale TNPW060339R2DETA bij ons, bespaar tijd en geld.