| Fabrikant Onderdeelnummer | TNPW06033K40DETA |
|---|---|
| Fabrikant | Vishay Dale |
| product categorie | Chipweerstand - opbouw |
| beschikbare kwaliteit | 9330 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | RES 3.4K OHM 0.5% 1/10W 0603 |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | TNPW06033K40DETA.pdf |
| Onderdeel nummer | TNPW06033K40DETA |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Weerstand | 3.4 kOhms |
| Tolerantie | ±0.5% |
| Vermogen (Watts) | 0.1W, 1/10W |
| Samenstelling | Thin Film |
| Kenmerken | Military |
| Temperatuurcoëfficiënt | ±25ppm/°C |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 125°C |
| Pakket / koffer | 0603 (1608 Metric) |
| Apparaatpakket leverancier | 0603 |
| Grootte / afmeting | 0.061" L x 0.033" W (1.55mm x 0.85mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.022" (0.55mm) |
| Aantal beëindigingen | 2 |
| Faalpercentage | - |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | TNPW06033K40DETA |
QY Componenten hebben de beste prijs voor TNPW06033K40DETA, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen TNPW06033K40DETA, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen TNPW06033K40DETA, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Vishay Dale alle reeksen Chipweerstand - opbouw componenten. U kunt ook andere delen kopen van Vishay Dale en Chipweerstand - opbouw van ons. Zoals IHCL4040DZER150M5A, IHCL4040DZER100M5A, NTHS0603N01N1003JE, IHCL4040DZER2R2M5A, IHCL4040DZER2R7M5A, NTHS0805N01N5002JE, NTHS0805N02N1002JE, NTHS0805N02N6801JE, NTHS0805N04N2203JE, NTHS0402N02N1002JE AT0603DRD0753R6L, AT0603DRD07549RL, AT0603DRD0754K9L, AT0603DRD0754R9L, AT0603DRD07562RL, AT0603DRD0756K2L, AT0603DRD0756R2L, AT0603DRD07576RL, AT0603DRD0757K6L, AT0603DRD0757R6L.
Kopen Vishay Dale TNPW06033K40DETA bij ons, bespaar tijd en geld.