| Fabrikant Onderdeelnummer | TNPW06033K74DETA |
|---|---|
| Fabrikant | Vishay Dale |
| product categorie | Chipweerstand - opbouw |
| beschikbare kwaliteit | 171580 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | RES 3.74K OHM 0.5% 1/10W 0603 |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | TNPW06033K74DETA.pdf |
| Onderdeel nummer | TNPW06033K74DETA |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Weerstand | 3.74 kOhms |
| Tolerantie | ±0.5% |
| Vermogen (Watts) | 0.1W, 1/10W |
| Samenstelling | Thin Film |
| Kenmerken | Military |
| Temperatuurcoëfficiënt | ±25ppm/°C |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 125°C |
| Pakket / koffer | 0603 (1608 Metric) |
| Apparaatpakket leverancier | 0603 |
| Grootte / afmeting | 0.061" L x 0.033" W (1.55mm x 0.85mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.022" (0.55mm) |
| Aantal beëindigingen | 2 |
| Faalpercentage | - |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | TNPW06033K74DETA |
QY Componenten hebben de beste prijs voor TNPW06033K74DETA, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen TNPW06033K74DETA, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen TNPW06033K74DETA, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Vishay Dale alle reeksen Chipweerstand - opbouw componenten. U kunt ook andere delen kopen van Vishay Dale en Chipweerstand - opbouw van ons. Zoals CRA06S08347R0JTB, CRA06S0834K70JTB, CRA06S083510RJTB, CRA06S08351R0JTB, CRA06S08356R0JTB, CRA06S0835K60JTB, CRA06S08362R0JTB, CRA06S08368R0JTB, CRA06S0836K80JTB, CRA06S08375R0JTB ERJ-S06F5101V, ERJ-S06F5102V, ERJ-S06F5103V, ERJ-S06F5110V, ERJ-S06F5111V, ERJ-S06F5112V, ERJ-S06F5113V, ERJ-S06F51R0V, ERJ-S06F51R1V, ERJ-S06F5230V.
Kopen Vishay Dale TNPW06033K74DETA bij ons, bespaar tijd en geld.