| Fabrikant Onderdeelnummer | TNPW06034K75DETA |
|---|---|
| Fabrikant | Vishay Dale |
| product categorie | Chipweerstand - opbouw |
| beschikbare kwaliteit | 136810 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | RES 4.75K OHM 0.5% 1/10W 0603 |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | TNPW06034K75DETA.pdf |
| Onderdeel nummer | TNPW06034K75DETA |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Weerstand | 4.75 kOhms |
| Tolerantie | ±0.5% |
| Vermogen (Watts) | 0.1W, 1/10W |
| Samenstelling | Thin Film |
| Kenmerken | Military |
| Temperatuurcoëfficiënt | ±25ppm/°C |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 125°C |
| Pakket / koffer | 0603 (1608 Metric) |
| Apparaatpakket leverancier | 0603 |
| Grootte / afmeting | 0.061" L x 0.033" W (1.55mm x 0.85mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.022" (0.55mm) |
| Aantal beëindigingen | 2 |
| Faalpercentage | - |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | TNPW06034K75DETA |
QY Componenten hebben de beste prijs voor TNPW06034K75DETA, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen TNPW06034K75DETA, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen TNPW06034K75DETA, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Vishay Dale alle reeksen Chipweerstand - opbouw componenten. U kunt ook andere delen kopen van Vishay Dale en Chipweerstand - opbouw van ons. Zoals CA0001R1500JE66, CA0001R1500KE66, CA0001R1800JE66, CA0001R1800KE66, CA0001R3000JE66, CA0001R3000KE66, CA0001R3300JE66, CA0001R4700JE66, CA0001R4700KE66, CA0001R6800JE66 RC1608J160CS, RC2012F1400CS, RMCF0201FT15K0, RCA0603100RFKEA, RMCF0402FT17K4, CRCW080527R4FKEA, CRCW12061R80FKEA, CRCW12062R87FKEA, RC1608F4023CS, RMCF0603FT3K92.
Kopen Vishay Dale TNPW06034K75DETA bij ons, bespaar tijd en geld.