| Fabrikant Onderdeelnummer | TNPW06036K34DETA |
|---|---|
| Fabrikant | Vishay Dale |
| product categorie | Chipweerstand - opbouw |
| beschikbare kwaliteit | 53180 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | RES 6.34K OHM 0.5% 1/10W 0603 |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | TNPW06036K34DETA.pdf |
| Onderdeel nummer | TNPW06036K34DETA |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Weerstand | 6.34 kOhms |
| Tolerantie | ±0.5% |
| Vermogen (Watts) | 0.1W, 1/10W |
| Samenstelling | Thin Film |
| Kenmerken | Military |
| Temperatuurcoëfficiënt | ±25ppm/°C |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 125°C |
| Pakket / koffer | 0603 (1608 Metric) |
| Apparaatpakket leverancier | 0603 |
| Grootte / afmeting | 0.061" L x 0.033" W (1.55mm x 0.85mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.022" (0.55mm) |
| Aantal beëindigingen | 2 |
| Faalpercentage | - |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | TNPW06036K34DETA |
QY Componenten hebben de beste prijs voor TNPW06036K34DETA, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen TNPW06036K34DETA, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen TNPW06036K34DETA, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Vishay Dale alle reeksen Chipweerstand - opbouw componenten. U kunt ook andere delen kopen van Vishay Dale en Chipweerstand - opbouw van ons. Zoals CMF5564K900FKEB70, CMF5564K900FKR670, CMF5564R900FKEB70, CMF5564R900FKR670, CMF55665K00FKEB, CMF55665K00FKR6, CMF55665R00FKEB70, CMF55665R00FKR670, CMF5566K500FKEB70, CMF5566K500FKR670 ESR03EZPJ624, ESR03EZPJ625, ESR10EZPJ113, ESR10EZPJ114, ESR10EZPJ125, ESR10EZPJ132, ESR10EZPJ134, ESR10EZPJ135, ESR10EZPJ164, ESR10EZPJ165.
Kopen Vishay Dale TNPW06036K34DETA bij ons, bespaar tijd en geld.