| Fabrikant Onderdeelnummer | TNPW060384K5DETA |
|---|---|
| Fabrikant | Vishay Dale |
| product categorie | Chipweerstand - opbouw |
| beschikbare kwaliteit | 100250 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | RES 84.5K OHM 0.5% 1/10W 0603 |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | TNPW060384K5DETA.pdf |
| Onderdeel nummer | TNPW060384K5DETA |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Weerstand | 84.5 kOhms |
| Tolerantie | ±0.5% |
| Vermogen (Watts) | 0.1W, 1/10W |
| Samenstelling | Thin Film |
| Kenmerken | Military |
| Temperatuurcoëfficiënt | ±25ppm/°C |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 125°C |
| Pakket / koffer | 0603 (1608 Metric) |
| Apparaatpakket leverancier | 0603 |
| Grootte / afmeting | 0.061" L x 0.033" W (1.55mm x 0.85mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.022" (0.55mm) |
| Aantal beëindigingen | 2 |
| Faalpercentage | - |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | TNPW060384K5DETA |
QY Componenten hebben de beste prijs voor TNPW060384K5DETA, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen TNPW060384K5DETA, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen TNPW060384K5DETA, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Vishay Dale alle reeksen Chipweerstand - opbouw componenten. U kunt ook andere delen kopen van Vishay Dale en Chipweerstand - opbouw van ons. Zoals WVL9FJ1R0K, WVL9FJ1R2K, WVL9FJ1R5K, WVL9FJ1R8K, WVL9FJ220K, WVL9FJ221K, WVL9FJ222K, WVL9FJ223K, WVL9FJ270K, WVL9FJ271K AA0603FR-072K26L, AA0603FR-072K2L, AA0603FR-072K32L, AA0603FR-072K37L, AA0603FR-072K43L, AA0603FR-072K49L, AA0603FR-072K4L, AA0603FR-072K55L, AA0603FR-072K61L, AA0603FR-072K67L.
Kopen Vishay Dale TNPW060384K5DETA bij ons, bespaar tijd en geld.