| Fabrikant Onderdeelnummer | TNPW0805150KBECN |
|---|---|
| Fabrikant | Vishay Dale |
| product categorie | Chipweerstand - opbouw |
| beschikbare kwaliteit | 165110 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | RES 150K OHM 0.1% 1/8W 0805 |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | TNPW0805150KBECN.pdf |
| Onderdeel nummer | TNPW0805150KBECN |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Weerstand | 150 kOhms |
| Tolerantie | ±0.1% |
| Vermogen (Watts) | 0.125W, 1/8W |
| Samenstelling | Thin Film |
| Kenmerken | Military |
| Temperatuurcoëfficiënt | ±25ppm/°C |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 125°C |
| Pakket / koffer | 0805 (2012 Metric) |
| Apparaatpakket leverancier | 0805 |
| Grootte / afmeting | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.022" (0.55mm) |
| Aantal beëindigingen | 2 |
| Faalpercentage | - |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | TNPW0805150KBECN |
QY Componenten hebben de beste prijs voor TNPW0805150KBECN, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen TNPW0805150KBECN, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen TNPW0805150KBECN, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Vishay Dale alle reeksen Chipweerstand - opbouw componenten. U kunt ook andere delen kopen van Vishay Dale en Chipweerstand - opbouw van ons. Zoals TNPW1210590RBETA, TNPW12101K00BETA, TNPW12101K20BETA, TNPW12101K21BETA, TNPW12101K27BETA, TNPW12101K50BETA, TNPW12101K58BETA, TNPW12101K60BETA, TNPW12101K62BETA, TNPW12101K65BETA RT0402FRE07487RL, RT0402FRE0748K7L, RT0402FRE0748R7L, RT0402FRE0749K9L, RT0402FRE074K02L, RT0402FRE074K12L, RT0402FRE074K22L, RT0402FRE074K32L, RT0402FRE074K3L, RT0402FRE074K42L.
Kopen Vishay Dale TNPW0805150KBECN bij ons, bespaar tijd en geld.