| Fabrikant Onderdeelnummer | TNPW08051K96DETA |
|---|---|
| Fabrikant | Vishay Dale |
| product categorie | Chipweerstand - opbouw |
| beschikbare kwaliteit | 34500 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | RES 1.96K OHM 0.5% 1/8W 0805 |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | TNPW08051K96DETA.pdf |
| Onderdeel nummer | TNPW08051K96DETA |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Weerstand | 1.96 kOhms |
| Tolerantie | ±0.5% |
| Vermogen (Watts) | 0.125W, 1/8W |
| Samenstelling | Thin Film |
| Kenmerken | Military |
| Temperatuurcoëfficiënt | ±25ppm/°C |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 125°C |
| Pakket / koffer | 0805 (2012 Metric) |
| Apparaatpakket leverancier | 0805 |
| Grootte / afmeting | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.022" (0.55mm) |
| Aantal beëindigingen | 2 |
| Faalpercentage | - |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | TNPW08051K96DETA |
QY Componenten hebben de beste prijs voor TNPW08051K96DETA, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen TNPW08051K96DETA, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen TNPW08051K96DETA, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Vishay Dale alle reeksen Chipweerstand - opbouw componenten. U kunt ook andere delen kopen van Vishay Dale en Chipweerstand - opbouw van ons. Zoals MDP1603150KGE04, MDP1603150RGE04, MDP160315K0GE04, MDP1603180KGE04, MDP16031K50GE04, MDP160320K0GE04, MDP1603220KGE04, MDP1603220RGE04, MDP160322K0GE04, MDP160322R0GE04 TNPW04024K30BEED, TNPW0402267RBEED, TNPW0402619RBEED, TNPW040211K5BEED, TNPW040236K0BEED, RCL121810R0JNEK, RN73C2A4K02BTD, CRCW120620M0JPEAHR, TNPW060391K0BEEA, TNPW060311K0BEEA.
Kopen Vishay Dale TNPW08051K96DETA bij ons, bespaar tijd en geld.