| Fabrikant Onderdeelnummer | TNPW0805210KBEEC |
|---|---|
| Fabrikant | Vishay Dale |
| product categorie | Chipweerstand - opbouw |
| beschikbare kwaliteit | 45460 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | RES 210K OHM 0.1% 1/5W 0805 |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | TNPW0805210KBEEC.pdf |
| Onderdeel nummer | TNPW0805210KBEEC |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Weerstand | 210 kOhms |
| Tolerantie | ±0.1% |
| Vermogen (Watts) | 0.2W, 1/5W |
| Samenstelling | Thin Film |
| Kenmerken | Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant |
| Temperatuurcoëfficiënt | ±25ppm/°C |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 155°C |
| Pakket / koffer | 0805 (2012 Metric) |
| Apparaatpakket leverancier | 0805 |
| Grootte / afmeting | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.022" (0.55mm) |
| Aantal beëindigingen | 2 |
| Faalpercentage | - |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | TNPW0805210KBEEC |
QY Componenten hebben de beste prijs voor TNPW0805210KBEEC, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen TNPW0805210KBEEC, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen TNPW0805210KBEEC, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Vishay Dale alle reeksen Chipweerstand - opbouw componenten. U kunt ook andere delen kopen van Vishay Dale en Chipweerstand - opbouw van ons. Zoals RCWE2512R390FKEA, RCWE2512R500FKEA, CRCW2512442RFKEHHP, CRCW2512100KFKEHHP, CRCW2512200RFKEHHP, CRCW25121K21FKEGHP, CRCW2512205RFKEGHP, CRCW25121K60FKEGHP, CRCW2512150KFKEGHP, CRCW251242R2FKEGHP MCR100JZHFLR110, MCR100JZHFLR750, RNCF1206BTE3K83, ERA-14HD110U, CRCW25127K50FKTG, RCS0402100RFKED, RCS04024K75FKED, CR0402-FX-2210GLF, RCS04021K00JNED, ERJ-P06J564V.
Kopen Vishay Dale TNPW0805210KBEEC bij ons, bespaar tijd en geld.