| Fabrikant Onderdeelnummer | TNPW0805210RFEEA |
|---|---|
| Fabrikant | Vishay Dale |
| product categorie | Chipweerstand - opbouw |
| beschikbare kwaliteit | 107350 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | RES 210 OHM 1% 1/5W 0805 |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | TNPW0805210RFEEA.pdf |
| Onderdeel nummer | TNPW0805210RFEEA |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Weerstand | 210 Ohms |
| Tolerantie | ±1% |
| Vermogen (Watts) | 0.2W, 1/5W |
| Samenstelling | Thin Film |
| Kenmerken | Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant |
| Temperatuurcoëfficiënt | ±25ppm/°C |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 155°C |
| Pakket / koffer | 0805 (2012 Metric) |
| Apparaatpakket leverancier | 0805 |
| Grootte / afmeting | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.022" (0.55mm) |
| Aantal beëindigingen | 2 |
| Faalpercentage | - |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | TNPW0805210RFEEA |
QY Componenten hebben de beste prijs voor TNPW0805210RFEEA, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen TNPW0805210RFEEA, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen TNPW0805210RFEEA, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Vishay Dale alle reeksen Chipweerstand - opbouw componenten. U kunt ook andere delen kopen van Vishay Dale en Chipweerstand - opbouw van ons. Zoals RCL121818K7FKEK, RCL121819K1FKEK, RCL121819K6FKEK, RCL121820K5FKEK, RCL121821K0FKEK, RCL121821K5FKEK, RCL121822K0FKEK, RCL121822K1FKEK, RCL121822K6FKEK, RCL121823K2FKEK RMCF1210JT1K80, RT0603DRE074K53L, ERA-6AED4322V, RMCF1210JT33K0, RT0603DRE0715K4L, ERJ-P06J242V, RMCF1210JT6R80, RT0603DRE0722K6L, ERA-6AED9093V, ERJ-P06J160V.
Kopen Vishay Dale TNPW0805210RFEEA bij ons, bespaar tijd en geld.