| Fabrikant Onderdeelnummer | TNPW08052K80DETA |
|---|---|
| Fabrikant | Vishay Dale |
| product categorie | Chipweerstand - opbouw |
| beschikbare kwaliteit | 56800 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | RES 2.8K OHM 0.5% 1/8W 0805 |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | TNPW08052K80DETA.pdf |
| Onderdeel nummer | TNPW08052K80DETA |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Weerstand | 2.8 kOhms |
| Tolerantie | ±0.5% |
| Vermogen (Watts) | 0.125W, 1/8W |
| Samenstelling | Thin Film |
| Kenmerken | Military |
| Temperatuurcoëfficiënt | ±25ppm/°C |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 125°C |
| Pakket / koffer | 0805 (2012 Metric) |
| Apparaatpakket leverancier | 0805 |
| Grootte / afmeting | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.022" (0.55mm) |
| Aantal beëindigingen | 2 |
| Faalpercentage | - |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | TNPW08052K80DETA |
QY Componenten hebben de beste prijs voor TNPW08052K80DETA, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen TNPW08052K80DETA, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen TNPW08052K80DETA, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Vishay Dale alle reeksen Chipweerstand - opbouw componenten. U kunt ook andere delen kopen van Vishay Dale en Chipweerstand - opbouw van ons. Zoals CRA06P04320R0JTA, CRCW25125M10FKTG, CRA06P04324R0JTA, CRA06P04327R0JTA, CRA06P04330R0JTA, CRA06P04336R0JTA, CRA06P04339R0JTA, CRA06P04343R0JTA, CRA06P04351R0JTA, CRA06P04356R0JTA RNCF0603DTC604R, RNCF0603DTC68R1, RNCF0603DTC7K32, RNCF0603DTC7K87, RNCF0603DTC750R, RNCF0603DTC8K25, RNCF0603DTC8K87, RNCF0603DTC80K6, RNCF0603DTC82R5, RNCF0603DTC866R.
Kopen Vishay Dale TNPW08052K80DETA bij ons, bespaar tijd en geld.