| Fabrikant Onderdeelnummer | TNPW08052K91BETA |
|---|---|
| Fabrikant | Vishay Dale |
| product categorie | Chipweerstand - opbouw |
| beschikbare kwaliteit | 38400 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | RES 2.91K OHM 0.1% 1/8W 0805 |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | TNPW08052K91BETA.pdf |
| Onderdeel nummer | TNPW08052K91BETA |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Weerstand | 2.91 kOhms |
| Tolerantie | ±0.1% |
| Vermogen (Watts) | 0.125W, 1/8W |
| Samenstelling | Thin Film |
| Kenmerken | Military |
| Temperatuurcoëfficiënt | ±25ppm/°C |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 125°C |
| Pakket / koffer | 0805 (2012 Metric) |
| Apparaatpakket leverancier | 0805 |
| Grootte / afmeting | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.022" (0.55mm) |
| Aantal beëindigingen | 2 |
| Faalpercentage | - |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | TNPW08052K91BETA |
QY Componenten hebben de beste prijs voor TNPW08052K91BETA, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen TNPW08052K91BETA, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen TNPW08052K91BETA, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Vishay Dale alle reeksen Chipweerstand - opbouw componenten. U kunt ook andere delen kopen van Vishay Dale en Chipweerstand - opbouw van ons. Zoals CRCW251230R0FKEGHP, CRCW251239R0FKEGHP, RCL12254R99FKEG, WSL0805R0300FEA, WSK12161L000FEB, TNPW120610K0BEEN, TNPW060349K9BEEN, TNPW1206249KBEEN, WSLT2512R1800FEB, WSL0805R0150FEA18 RT0402FRD0756RL, RT0402FRD07576RL, RT0402FRD0757K6L, RT0402FRD0757R6L, RT0402FRD07590RL, RT0402FRD0759KL, RT0402FRD0759RL, RT0402FRD075K11L, RT0402FRD075K1L, RT0402FRD075K36L.
Kopen Vishay Dale TNPW08052K91BETA bij ons, bespaar tijd en geld.