| Fabrikant Onderdeelnummer | TNPW0805397KBETA |
|---|---|
| Fabrikant | Vishay Dale |
| product categorie | Chipweerstand - opbouw |
| beschikbare kwaliteit | 169580 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | RES 397K OHM 0.1% 1/8W 0805 |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | TNPW0805397KBETA.pdf |
| Onderdeel nummer | TNPW0805397KBETA |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Weerstand | 397 kOhms |
| Tolerantie | ±0.1% |
| Vermogen (Watts) | 0.125W, 1/8W |
| Samenstelling | Thin Film |
| Kenmerken | Military |
| Temperatuurcoëfficiënt | ±25ppm/°C |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 125°C |
| Pakket / koffer | 0805 (2012 Metric) |
| Apparaatpakket leverancier | 0805 |
| Grootte / afmeting | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.022" (0.55mm) |
| Aantal beëindigingen | 2 |
| Faalpercentage | - |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | TNPW0805397KBETA |
QY Componenten hebben de beste prijs voor TNPW0805397KBETA, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen TNPW0805397KBETA, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen TNPW0805397KBETA, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Vishay Dale alle reeksen Chipweerstand - opbouw componenten. U kunt ook andere delen kopen van Vishay Dale en Chipweerstand - opbouw van ons. Zoals CRCW2010221RFKEF, CRCW2010560KJNEF, CRCW20106K19FKEF, CRCW20101K10FKEF, CRCW20104K30JNEF, CRCW20101K30JNEF, CRCW2010511RFKEF, CRCW20105R10JNEF, CRCW20101K60JNEF, CRCW201075K0JNEF ERA-8AED104V, RL1206FR-7W0R051L, CMA02040X1500GB300, RT1206BRD0711K3L, RT1206BRD071K8L, RT1206BRD07330KL, RT1206BRD074K75L, RT1206BRD07560RL, RT1206BRD075K6L, RT1206BRD077K5L.
Kopen Vishay Dale TNPW0805397KBETA bij ons, bespaar tijd en geld.